Select your language

   |   +370 633 42242

Pageidavimai

More
10 Feb 2019 19:51 - 10 Feb 2019 19:52 #33030 by JuSko
Replied by JuSko on topic Pageidavimai
Marius Kazanskis pateikė savo pasiūlymą dėl facebook administravimo.

"Pageidavimas is mano puses (apsvarstyti), ir tai ka siulau.

1000 - 223. soviniu. Rinkos kaina ju yra apie 320e. (man atrodo butu imanoma per Lauriu).
Griztant puse metu atgal : 4 level III varzybos. Siu metu ju kaina yra - 250euru.
Mano 90% viso sezono varzybu jau apmoketos. Tai starto mokesciai nelabai aktualu.
DARBAS KURI ISIPAREIGOCIAU PADARYTI:
2-3 post'ai per savaite (kai nieko nevyksta), sezono metu daugiau + susirankiociau ivaria medziaga, kuri aktuali, idomi sekejams.
Paprastai kalbant veiksmas vyktu.
Susitarimas iki 2019/12/31"

Nuomonių ir pasaliūlymų deryboms lauksiu iki trečiadienio (2019-02-13)
Tada ketvirtadienį balsuosime.
Last edit: 10 Feb 2019 19:52 by JuSko.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
22 Jun 2018 18:03 #31322 by JuSko
Replied by JuSko on topic Pageidavimai
Kadangi nuspręsta, kad atsakinga esu aš už socialinius tinklus, labai tikiuosi Jūsų palaikymo ir pagalbos, gal būt galite kažką sužinoję iškart parašyti man įkelčiau tada, iš varžybų video be didelių prašymų gal galite siūsti it t.t. Esame komanda ir labai prašau prisidėti kas kaip galite :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
22 Jun 2018 01:57 #31313 by mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Pageidavimai
Manau kad mes esame federacijos nariais tam kad susivienytume ir bendromis jegomis siektume tikslo, vystytume ir populiarintume megstama veikla, turetume kur realizuoti save, padetume vieni kitiems ir siektume kitu bendru tikslu, kaip bet kuri savanoriska bendruomene.
Todel manau, kad jei sugebame, mokame turime galimybes ir esame bendruomenes nariais - turetume aukotis.
Nera kas moka, gali ir sugeba - paslauga perkame.
Bet jei perkame, tai kokybiska.
Nesmerkiu ir net nebandau kazkaip zeminti Mariaus, jis dare daug, tiek kiek mokejo ir sugebejo. Jam didele padeka ir tikiuosi kad turedamas prieigas bent kazkiek dar prisides.
Beda tame, kad mokejimo uz darbus ir darbelius procesas greitai gali tapti nevaldomas. Galime prieiti prie to, kad reikalausime pinigu uz kiekviena parasyta dokumenta, pazyma, rekomendacija, nes tai uzima laiko. Net uz atsakyma forume.
Pradesime gincytis kuriuos darbus apmoketi, paskui pradesime gincytis kiek uz kuriuos darbus moketi, paskui susipesime kuris darbas svarbesnis ir brangesnis, galiausiai istaskysime pinigus patys sau ir liksime pajuokos objektu nariu akyse.

Galite laikyti mane stagnatoriumi, konsercatoriumi ir kitokiu ...u, bet as esu salininkas, kad jei esi bendruomenes narys, tai kiek gali tai bendruomenei duoti tiek ir duok, del kokiu nors priezasciu negali - neduodi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
21 Jun 2018 08:34 #31304 by MKaz
Replied by MKaz on topic Pageidavimai
Labas rytas,
kadangi soc. tinklapiai reikalauja pastovumo ir nuoseklaus darbo (priesingu atveju labai greitai busi pamirstas), o esamoje situacijoje,
vietoj uz/pries, prasideda diskusija apie "pieno kainas ir kur jo nusipirkti", savo prasyma atsiimu.
Facebook'a perleidziu uz soc. tinklus atsakingam zmogui t.y Juditai

Aciu uz sugaista laika

Marius

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Jun 2018 21:09 - 20 Jun 2018 23:27 #31301 by Vaidotas
Replied by Vaidotas on topic Pageidavimai
Sveiki,

Bendraja prasme as uz Mariaus prasymo patenkinima ir precedento, placiaja prasme, sukurima.
Tuo paciu noriu pagristi savo sprendima ir pateikti pamastymus (zemiau)

@Egis wrote:
- Ar atvirų dienų pravedimas ir organizavimas taip pat turėtų būt apmokėtas? – Taip. Pats darbas/laikas ne, taciau patirti kastai turetu buti kompensuojami (klubams, saudykloms negalioja). Kiekvieno laisvas pasirinkimas kiek nori/gali isitraukti i sia veikla. Pliusu cia nemazai :
o Savo ir/arba klubo, VSI organizuojamu mokymu reklama renginio metu ir federacijos soc.erdveje/www;
o Klubo/saudyklos, VSI reklama renginio metu ir federacijos soc.erdveje/www;
o Laisvalaikis, bernvakaris, gimtadieniai saudykloje ar pan reklama renginio metu;
o Lankstinukas kiekvienam dalyviui ir po 2 draugams apie jusu siulomas paslaugas, veiklas ir pan.
o Etc …
- Ar federacijos įstatyminės bazės kūrimas ir korektūra taip pat apmokama? – 100% Taip.
- Ar Juditos pildomi dokumentai ir visas sekretoriato darbas susijęs su narių priėmimu ir dokumentų išdavimu taip pat apmokamas? – Taip
- FB, Web administravimas – Taip
- Pareigos, laipsniai, stazas – Ne
- Turbut yra dar kazkas…. ?

Kompensavimo mechanizmas:
- Apmokejimas/Kompensavimas tik Level III reitingines varzybas kompensuojant starto mokesti (atbuline data ir prematch negalioja )
- Jei nesi saulys ir/arba aktyviai nedalyvauji veikloje - sorry :)
- Skaiciai - 6 (max) reitingines varzybos po 55 eur/avg = 330 eur/metus = 27,5 eur/men.

Priimkime, jog toks mechanizmas priimtinas (Istatymine baze, Administracija, Soc. Tinklai), tad 3 x 330 eur.= 990 eur (82,5 eur/men) = veikianti ir save reklamuojanti (soc. tinkluose) organizacija. Ar 82,15, ar 125 eur/men ... manau, kad nera daug. Klubu parama siai iniciatyvai bijau net siulyti ;), o sprendimas Tarybos ir finansu direktoriaus rankose.

Linkejimai,
V.
Last edit: 20 Jun 2018 23:27 by Vaidotas.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Jun 2018 19:33 #31300 by romasmoto
Replied by romasmoto on topic Pageidavimai
O kodel negali varzybu organizatoriai atleisti nuo startinio? Kur eis zmones norintys tapt IPSC nariais saudyt? I "Federacijos saudykla"? :) Eis pas jus, dalyvaus jusu organizuojamose varzybose, nuomosis ginklus is jusu.
Cia Mariaus klausimas labiau turetu but skirtas varzybu organizatoriams, ne Vaidui.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.