Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

SW9VE

Detaliau
2009-07-12 18:49 #10027 nuo Kalnietis
Replied by Kalnietis on topic Ats:SW9VE

zlobas rašė:

...nu teip ....su s&w filmukuose nesifilmuoja niekas.......
mane jis pilnai tenkina.....


nu ir uzpylei cia argumentais.kai kuriuos ir duru rankena pilnai tenkina.

rankena tu rankena....idomu pats ka turi.......kogero nei armojije nei kitose tarnybose kaip ir dauguma cia esanciu netarnaves....[/quote]
nu nematau ko cia pustis zlobai, kas tarnavo ar dar ka panasaus, cia yra tikrai rimtu sauliu ir zmoniu kas supranta ir gali patarti tai kad nesvaik ir nusileisk ant zemeszlobas rašė:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-07-12 18:47 #10026 nuo Kalnietis
Replied by Kalnietis on topic Ats:SW9VE
Teko ciupineti man S&W tik saudyti ne... Skaiciau, kad sudetos Walterio ir Gloco geriausios savybes. Kaip yra is tikruju nezinau. Daugiau sakyciau turi gloco savybiu, bet kad butu labai papuliarus ar placiai naudojamas tam skirtose strukturose tai nepastebejau. Ka zinau tai kad amerikieciai musulmonu policininkam teikia situs pistoletus. Tai gal tik jiems ir skirti /024 Bet galiu pasakyti kad jau didelio ispudzio nesudare, glocas manau yra geresnes cia aisku mano nuomone :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-07-09 16:03 #10001 nuo magnus_dux
Replied by magnus_dux on topic Ats:SW9VE
Sveiki,

Pats toki, turiu tik juoda :) Nu ka as galiu pasakyti daug neishbandziau ivairiu ginklu tai nelabai ir lyginti galiu. Man jis patinka, aishku mano rankai gal nelabai tinkamas, nes reikia "istatineti" bet kai pripratau tai ir normaliai. Problemu su juo nebuvo puikiai valgo Barnaulo sovinius. Pora kartu buvo tutele uzhstrigusi ishmetant, o shiaip viskas lyg ir tvarkoje, nors dar ne daug su juo be shaudziau tik apie 500 shoviniu nuo vasario men. Su savim nesiotis bishki gal didokas, ypach vasara nelabai yra kur paslepti todel po bishki ieshkausi per peti permetamo tashiuko.

Nu jei kils klausimu rasyk bandysiu papasakoti, nors patirties tikrai ne daug te turiu.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-07-07 15:40 #9965 nuo giedriusv
Replied by giedriusv on topic Ats:SW9VE
Noreciau pastebeti,kad LGF pardavinejamu S&W nuleistukas mano manymu tikrai nera malonesnis.Aisku mano pirstas nera dinamometras, taciau nuspaudimo jega tikrai ne maziau 5-7 kg.reikalauja. Kolega toki pirko,teko pasaudyt is jo. Visa kita pakenciamai.Tiesa detuve 10 soviniu, o kitokiu lygtai pirkti nebuvo.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-07-07 11:46 #9963 nuo Baubas
Replied by Baubas on topic Ats:SW9VE
nu HARRY kaip visada informuotas :) respect plius vienas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-07-06 20:13 #9954 nuo Harry Potter
Replied by Harry Potter on topic Ats:SW9VE
Apie S&W M&P geros apzvalgos ir atsiliepimai.
Taciau Glock yra isbandytas ir jo dizainas laiko patikrintas. Ne veltui ji renkasi daugiau nei 50% JAV tesiesaugos instituciju, kaip bazini ginkla.
Ginklu rinka uzkista Glock dalimis, aksesuarais ir priedais. Svarbiausiai pigiai.
Kiek teko paciam maigyti, S&W nuleistuka, jo nuspaudimas malonesnis nei Glock, taciau as is Glock esu issoves ne viena desimti "k" soviniu ir jis manes nera pavedes. Tokios teigiamos patirties su S&W as neturiu, taciau tiek policija tiek IDPA sauliai si modeli placiai naudoja ir nesiruosia i nieka kita keist.
Asmeniskai manau, kad Glock yra geresnis pirkinys, bet jei patinka S&W, kodel gi ne... LGF Smitui turi ypatingas kainas, itariu del to kad cia Smitas pavare dempingiuko, nes panasios kainos i JAV :)) Taigi, kaina dar vienas pliusas.
Ergonomika jo taip pat gera, taciau patinka ne visiems. As asmensikai megstu labiau isreiksta kampuotuma, ir plokstuma pistoleto sone, kadangi man tai tarnauja kaip naturali kreipiancioji, saudant praktiskai nesitaikant i labai artimus taikinius.
Kai nutyla suviu aidas ir nuseda saudyklos dulkes, buna paskelbti rezultatai ir galiausiai apdovanojami sauliai, o ne ginklai, tai irodo, kad svarbiausia tarpine.
Pasikartosiu: "Jei tau patinka pistoletas, ko gero su juo ir saudysi geriau". Rob Leatham.
Taika broliai triushiai!!! /030

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz