Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Nusipirkau HK P30

Detaliau
2009-10-30 00:37 #11945 nuo Magnus
Replied by Magnus on topic Ats:Nusipirkau HK P30
O kodel niekas nemini, kalbedamas apie HK P30 pliusus jo poligonalinio vamzdzio. Kiek zinau, tai sis "teisingas" vamzdzio tipas nera paplites tarp pistoletu (glock ir dar keli modeliai). Ar as cia kazka "grybauju" /012

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-10-13 00:37 #11611 nuo gkazenas
Replied by gkazenas on topic Ats:Nusipirkau HK P30
As turiu HK P30 jau apie 2 metus, irgi mano pirmas ginklas :) Jei del soviniu tai pasakysiu savo patirti. Del kainos viena karta uzsipirkai Barnaul soviniu ir nuvariau i saudykla pasaudyt. Tai tuo kartu ginklas uzsikirto net 2 kartus. Po to nusprendziau, kad su tokiais soviniais nerizikuosiu (per varzybas) :)
Dabar naudoju tik Magtech

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-10-13 00:06 #11610 nuo zlobas
Replied by zlobas on topic Ats:Nusipirkau HK P30
..manau saunus pasirinkimas......./022

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-10-12 21:04 #11608 nuo Buonaventura
Replied by Buonaventura on topic Ats:Nusipirkau HK P30
Mano patirtis su Walther P99 yra savotiška. Ginklas man labai gražus. Skaičiau daug gerų atsiliepimų apie ergonomiškumą, kuris lenkia Glock. Kai paėmiau į rankas WP99, ypatingai didelio skirtumo nuo g19 nepajutau, o vėliau šaudant tas gražusis Waltherio išlinkimas gana skaudžiai įsispaudė į delną. LGFe apžiūrinėdamas Waltherį paprašiau man pakeisti rankenas, nes galvojau, kad gal dydyje kampas. Nieko panašaus - Waltheris man anatomiškai nepatogus. Buvau beperkąs Glock 19 ir tada prisiminiau HK, kurį dėl atviro gaiduko buvau išbraukęs iš pasirinkimo sąrašo. Tai kai paėmiau į rankas, tai atgal jau nebepadėjau/024

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-10-12 17:37 #11601 nuo Alibaba
Replied by Alibaba on topic Ats:Nusipirkau HK P30
Lygiai taip pat rinkausi ginkla 4 men., tik tarp Walther P99 ir H&K p30. Walther taip pat labai gerai limpa prie rankos, bet kiek perskaiciau visokiausiu straipsniu ir atsiliepimu, visgi apsistojau ties p30 ir labai dziaugiuosiu bei sveikinu Jus su geru pirkiniu. Siaip man jokiu problemu nera, gal kiek uzknisa kartais stabilizatoriaus barskesiukas, nors visai nekreipiu demesio, o ir kad isgirst, tai specialiai pakratyt reikia. Maghtec tipo sovinius gali naudoti drasiai, aisku valgys jis ir Barnaul, bet labiau apsines ginklas, o ir patikimumas ne toks. Mano biciuliui po simto suviu du soviniai Barnaul neisove, o mano 100 - 150 suviu atlaiko per karta be jokiu problemu.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-10-12 15:54 #11597 nuo Stingas
Replied by Stingas on topic Ats:Nusipirkau HK P30
Kiek man teko girdėti ir skaityti atsiliepimų, vien teigiami. kiek teko su juo šaudyti - vienas malonumas. veikia be priekaištų, tiksliai, kaip šveicariškas laikrodis :) ir pats apie jį galvojau, kol ant Taurus'o neužsiroviau. Sveikinu su puikiu pirkiniu!

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz