Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Kur saudyti gyvenant Kaune?

Detaliau
2014-02-06 15:23 #23049 nuo Detomaso
vis delto siulyciau imt iskarto g17 - pasleptam nesiojime tas centimetras rankenos ilgio neitakoja, labiausiai ytakoja ginklo storis(plotis), o ir g17 ir g19 plotis tas pats... cia is praktikos toks pasiulymas :idea: gen4 deveto nerasi manau... o kainavo kiek pamenu ta pati...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-02-06 15:04 #23048 nuo Tomis
Replied by Tomis on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?
As ir uz tai kad geriau gera daikta pirkt, neturiu tiek pinigu kad eksperementuociau su pigiais ir nesuteiktu jie man jokio malonumo saudant, o tik nervus sukeltu. Apsisprendziau pradziai pirkt Glock 19 gen4 del paprastumo. O po to jei atsiras poreikis ir noresiu rimciau uzsiimt visokiom varzybom ir panasiai pakeisiu ar kita pasiimsiu ginkla. O 19 del to kad nesiojimuisi manau paprasciau bus paslept, nei 17. Bei tiks ir saudimui pradzioje. Kaip manot ar labiau deveta imt apsimoka, ar nauja? jei geras varijantas pasimaisytu nieko pries neturiu ir uz gen3. Jei nauja imsiu tai gen4 labiau apsimoka. Kazkaip baisu deveta imt nes nezinia kaip su juo elgtasi buvo kiek suviu padaryta cia jau nepamatysi manau. Idomu gal zinot kiek naujas glock 19gen3 kainavo pries kokius 4-5 metus naujas?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-02-06 06:40 - 2014-02-06 12:07 #23045 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?
to AlgisG

Cia jau as Jums pareplikuosiu :)
Kam nepatyrusiam shauliui dar reikia eksperimentuoti su nepatikimais ar juo labiau senais ginklais ? :?
Tai jei jau labai sunku "ipirkti" nauja Glock, tai cia forume parduodamas ne vienas ginklas issoves keleta tukstanciu shuviu. Kas tie keli tukstanciai kokiam nors Sig Sauer 226 ar S&W, ar tam paciam Glock ?
Is manes pries keleta metu IPSC kolegos nemazai shaipesi del mano STI strigimu. Nepatyrusiems shauliams paaiskinu kad STI pagal automobiliu palyginima, tai specialiai paruostas varzybom raly automobilis :P ;) . Aisku tai man sugriove nemazai varzybu :dry: Net metu nominacija uz ginklu lauzyma gavau :D Bet ....As is savo uzsispyrimo nekeiciau ginklo, nors gana ikyriai buvo man patarinejama. Norejau pazinti Colt veikimo principus , ismokti taisyti ir reguliuoti bei tiuninguoti tokias sistemas. To pasekoje ginklas dirba puikiai. O as irgi kai ko ismokau :) Zinoma to reiketu mokyti ne per varzybas, bet kad nebuvo tada kito kelio . Aisku jaunu shauliu manes jau tada nebuvo galima pavadinti ;) :D
Del to visiems naujokams ir patariu: Jei guli rankoje, nenori uziimti ginklo remontais, ir akcentuoji savygina o po to sporta pirk Glock 17. Jei daugiau sporta akcentuoji CZ SP 01 Shadow. Jis bus ne toks atsparus luzimams, ir detales brangesnes. Bet saudyti daugumai shauliu . ir man malonesnis uz Glock.Jei bus noras aktyviai ir toliau sportuoti, galesi apsispresti del diviziono ar ginklo. Juo lab kad puikiausiai sportui Glock 17 tinka. Net pasaulio chempionai su juo shaudo. Del pastovaus neshiojimo, cia jau irgi kaip kam.
As buvau prie Sig Sauer 226 priprates visai nebuvo jokio diskomforto net vasara neshioti. Nieko jis man nesijaute didesnis uz 'makara'. Tampiau kazkada ir ta nesamone....Ir TT...Ir dar kai ka :D Dabar kartais Colt , bet dazniausiai Walther PPS.
O norint pasiteisinti savo netaiklumu priezasti gi visada surasi B)
Last edit: 2014-02-06 12:07 by Antonis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-02-05 20:28 #23044 nuo algisg
Replied by algisg on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?
EGIS parase man.......... Zinoma, galima is LGF nusipirkti pvz CZ 75, kokiu 94 m laidos (nekalbu apie siu dienu naujus modelius), pigu, kaip ir gerai :D bet jo vamzdzio resursas man yra atlaikes tik iki 6000 suviu, luzo spynos fiksatorius ir nuleistuko spyruokle (taip teko pakeisti du tokio modelio ginklus del vamzdzio resurso,..................... ir gerai, kad jie tiesiog tarnybiniai buvo),..... ir sklaida buvo po visa taikini, nesugebejau surinkt grupes :) jei kazkam tai gerai, gal. Bet jei yra pinigu pabandymams sio teiginio paneigimui - prasau :)
:evil: Du pistoletai po 6000 suviu, beto dar tarnybiniai, tai nieko nekainavo. Uztat jau dabar yra dideli praktiniai igudziai, labai geri rezultatai saudymo varzybose, elgesio su ginklu pagrindai panaudojant savyginos atveju.
Zinau is praktikos kad nevisi tampa gerais sauliais nors turi gerus ginklus, jie nustoja saudyti. Pasakyti kad ginklas blogas negali, turint prastesni gali labai gerai susaudyti per treniruote,jei blogai... gali kaltinti bloga ginkla, gali ir per laiko tarpa ismokti gerai saudyti.... lai tai lieka asmeninis kiekvieno pasirinkimas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-02-05 12:04 - 2014-02-05 14:42 #23041 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?
Cia jau Egiui :D
Pistoleto rankenos patogumas tikrai svarbiau negu begiu svirteles :D Cia jau greiciau priskirciau prie kebulo ar vaziuokles :)
Ir puikiai supranti kad kalba ne apie js svelnuma ar siurkstuma o apie specifine forma ir kampa.
Man nemazai teko pasitreniruoti kol pripratau prie Glock 17 rankenos.
Turejau galimybe pasirinkti koki naudoti darbui ginkla ar Sig Sauer 226 ar Glock 17.

Pasirinkau ziga ne vien del rankenos, nors tai tikrai man tai daug leme, bet dar ir del kitu ivairiu faktoriu. Pagrindinis, tur but, buvo kad, dirbant su ileistu shoviniu i lizda, man jaukiau buvo vaikscioti su Sig Sauer 226. Cia del ilgo nuspaudimo.
Po keletos metu pradejau specialiai pasitreniruoti su Glock 17, ir rankenos diskomforto nebeliko, nors vis vien Glock 17 nepamegau...
Kas keisciausia, savyginai naudoju Walther PPS 9X19 ir jis man labai patinka.
Neziurnt kad nuspaudimas labai panasus i Glock ir visai skyriasi nuo SIG Sauer 226.
Nekalbant jau apie mano daugiausiai naudojama STI :)
Gal del to kad jau prie Glock kiek ipratau ? :) Nors Glock indeksas vis vien man ne toks patogus.

4 generacijos glocke tai ir tos rankenos kampo problemos nebera....
Last edit: 2014-02-05 14:42 by Antonis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-02-05 11:06 - 2014-02-05 11:46 #23037 nuo Egis
Replied by Egis on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?
Gerbiamas AlgiG, zmogus paklause nuomones, daugelis ja issake su didesniais ar mazesniais argumentais. Pirkti ginkla bile pirkti - nera prasmes, nebera laikinu leidimu ir ginklu trukumo, kad skubet. Daugelis jau nuejo tuo keliu perku bile perku. Ir patirtis rodo, kad tai ne tas kelias, ka zmones ir megina pasakyt. Ir ginklo lipimas ar ne prie rankos, dar ne viskas, nes yra tokie faktoriai kaip taikymosi mechanizmas, nuleistuko eiga, detuves keitimo patogumas, spynos aukstis, atatrankos minkstumas ir t.t., kurie telpa i pasakymo "limpa prie rankos" remus. Rankenos patogumas ar nepatogumas - tik viena mizerna dalelyte, susijusi su saudymu, ir, apie kuria apskritai daugelis pamirsta pradeje saudyt ar isgirde signala "pypt" pries starta. O ar sw, ar g, ar walther - zmogui spresti. Galu gale nesam tokie turtingi, kad pirktume bile kas pakliuna. Todel visiskai nepalaikau AlgioG nuomones.

P.S. ir kodel visiems taip akcentuojasi tas patogumas rankoje? jis tiek pat naudos turi, kiek itakos greiciui turi pavaru svirties galvutes formos patogumas. As pvz. akcentuoju nuspaudimo svelnuma, ant kiek gamykliskai isdirbta nuleistuko eiga. Niekada neziuresiu ginklo, kurio rankena patogi, bet nuspaudimas laiptuotas ir gale prasmenga duobeje, kadangi tai tures ne tik tiesiogines itakos saudymo greitumui, bet ir be abejo - taiklumui, sklaidai. Ir is kruvos ginklu rinksiuos ta, kurio nuspaudimas man patiks, bus tolygus, be duobes gale. Tai mano kriterijus, pagal kuri as renkuosi ginkla is lentynos. Gal kiti turi ir kitokiu, o gal kam nors ir rankena padeda saudyt, o man - butent darbas su nuleistuku :)
P.S.S. ar patogi rankena jei bus slidi - bus gerai? ar gelbes svitrinis popierius ant jos? o kiek svarko pamusalu jis suvalge ar suvalgys? galiu pasidalinti ir tuo :) tad ginkla rekia rinktis pagal daugeli parametru - universalumo, likvidumo, patogumo, patikimumo, pirkimo kainos ir nusidevejimo, resurso. Zinoma, galima is LGF nusipirkti pvz CZ 75, kokiu 94 m laidos (nekalbu apie siu dienu naujus modelius), pigu, kaip ir gerai :D bet jo vamzdzio resursas man yra atlaikes tik iki 6000 suviu, luzo spynos fiksatorius ir nuleistuko spyruokle (taip teko pakeisti du tokio modelio ginklus del vamzdzio resurso, ir gerai, kad jie tiesiog tarnybiniai buvo), ir sklaida buvo po visa taikini, nesugebejau surinkt grupes :) jei kazkam tai gerai, gal. Bet jei yra pinigu pabandymams sio teiginio paneigimui - prasau :)
Last edit: 2014-02-05 11:46 by Egis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz