Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Kokį gražtvinį šautuvą rinktis kad būtų universalu

Detaliau
2007-11-12 22:34 #977 nuo Dainius
Štai geras :

www.oberlandarms.com/index.php

Ypač man patiko Mod. OA-10 Classic .308 Win. Ir OA-10 M6 .308 Win. – kaina nepatyko....
Manau, kad tai vienas iš universalaus ginklo variantu...:huh:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-12 17:30 #970 nuo Harry Potter
Jeigu rimtai Antanai, tai as manau, jei tu nori bertingo daikto, tai tau reikia imti .308 Win pusautomati, nes jis tinka ir IPSC Open divizijonui, kur reikia 320 PF ismust ir serna ar briedi gali is jo "paselekcionuot":( Kas zino koki rinkoje siuloma varianta 7.62 NATO, kuris butu parduodamas, kaip karabinas saudanciais pavieniais. 5.56 kalibras miesto salygoms arba zvereliams ne taip jau imitusiems, kaip cia jau rase kazkas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-12 06:43 #965 nuo Antonis
procka rašė:

Antoni už jumora tau stiprus pliusas:) :)Jo isivaizduoju kaip tu man atroditum su STI po maike saviginaiB)ir dar ant čiopperio kaip ŠVARCNEGERIS,neužpyk nieko asmeniško-tik jumoras


Ant chioperio as jau sedejau-Estijoje:laugh: Kaliau viena ranka,atsisaudymas.Pratimas toks buvo...Tik kaliau serijomis:laugh:

Pamatyti reikejo,vyrai pasakojo vaizdas buvo neblogas...:unsure:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-12 00:49 #964 nuo Alonas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-12 00:33 #963 nuo Alonas
procka rašė:

Antoni už jumora tau stiprus pliusas:) :)Jo isivaizduoju kaip tu man atroditum su STI po maike saviginaiB)ir dar ant čiopperio kaip ŠVARCNEGERIS,neužpyk nieko asmeniško-tik jumoras


Ugu, ir dar pritvirtintas prie balno 12 kal. shotgun'as, kuri uztaisineti butina su viena ranka :laugh:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-11 22:20 #961 nuo procka
Antoni už jumora tau stiprus pliusas:) :)Jo isivaizduoju kaip tu man atroditum su STI po maike saviginaiB)ir dar ant čiopperio kaip ŠVARCNEGERIS,neužpyk nieko asmeniško-tik jumoras

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz