Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

New Divisions - PDO ir PCC

Detaliau
2020-11-20 16:53 #36387 nuo LGNZV

ramas123 parašė:

PartySan parašė: 2. Sportininkai, turintys šį ginklą, juo galės naudotis tik iki ginklo leidimo pabaigos (mano atveju iki 2024m.);
Žydrūnas

Del idomumo.
Ka paaiskino leidimieciai, kas bus po 2024m? Kas kompensuos jo pirkima savininkui?



Nuo kada istatymu leidejams rupi zmones ir kas bus su jais ?:)

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2020-11-20 16:46 #36386 nuo ramas123

PartySan parašė: 2. Sportininkai, turintys šį ginklą, juo galės naudotis tik iki ginklo leidimo pabaigos (mano atveju iki 2024m.);
Žydrūnas

Del idomumo.
Ka paaiskino leidimieciai, kas bus po 2024m? Kas kompensuos jo pirkima savininkui?

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2020-11-20 15:31 #36384 nuo PartySan
Svarbi informacija dėl CZ Scorpion EVO 3 S1 !
1. Šis ginklas priskirtas A kategorijai, todėl sportininkai jo įsigyti negali (sužinojau šiandien performindamas leidimą);
2. Sportininkai, turintys šį ginklą, juo galės naudotis tik iki ginklo leidimo pabaigos (mano atveju iki 2024m.);
3. Šį ginklą įsigyt gali tik pareigūnai arba jiems prilyginami, pvz.: šauliai;
4. Rekomendaciją, su 6 išimtimis, šiam ginklui rašiau PCC diviziono aušroje, kai didelio pasirinkimo nebuvo ir nebuvau išbandęs kitų PCC div. skirtų sportinių ginklų. Šių dienų kontekste: JP, MBX. ADC, GP, SIG, ... sporte, net ir patobulinus, jis bus nekonkurencingas. Tad jei siekiat aukštų sportinių rezultatų ir nesat jaunesni ir greitesni už Marių (abu) ;) ;-) vertėtų rinktis iš aukščiau paminėtų;
5. Jei sportininkų tarpe yra, kas gali turėt šį ginklą, bei yra apsisprendęs ir yra sužavėtas kitomis šio ginklo charakteristikomis: kompaktiškumu, patikimumu, ergonomika, paprastu aptarnavimu, atsarginių dalių pasiekiamumu, tiuningo gausa, parduosiu jam šį ginklą už ypatingai gerą kainą !
p.s. daugiau apie mano turimą Scorpion sužinosite paskambinę arba parašę (tel.nr. rasite kontaktinėj informacijoj). Taip pat, greitu laiku, apie jo pardavimą paskelbsiu temoje - Parduodu.
Žydrūnas

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2020-11-15 16:37 #36361 nuo mindaugas kuprys
Ačiū Dainiau.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2020-11-15 11:12 #36360 nuo Dainius

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2020-11-14 20:14 #36359 nuo mindaugas kuprys
Sveiki.gal žinot,kas šiuo momentu užsiima cz scorpio prekyba.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz