Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

HK P30-v3 ar walther P99 AS?

Detaliau
2008-10-19 20:35 #5719 nuo asas12
Lietuva galima pervaziuoti per 4 val. O kauna pasiekti is bet kurio LT vietos max per 2 val. Tai ar :laugh: toli

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-10-19 20:08 #5718 nuo Andrius79
Ech tolokai Kaunas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-10-18 22:16 #5709 nuo asas12
Andrius79 rašė:

asas12 rašė:

Andrius79 rašė:

Na ikalbejot, reiks dar karteli glock'a pasiziuret:) neveltui turbut ji taip giria.

Atvaziuok si savaitgali i saudykla ir pabandyti galesi


asas12

o cia kokiam mieste jei ne paslaptis?

P.S. dekui visiems uz pagalba :)

prie kauno

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-10-18 21:43 #5706 nuo Andrius79
asas12 rašė:

Andrius79 rašė:

Na ikalbejot, reiks dar karteli glock'a pasiziuret:) neveltui turbut ji taip giria.

Atvaziuok si savaitgali i saudykla ir pabandyti galesi


asas12

o cia kokiam mieste jei ne paslaptis?

P.S. dekui visiems uz pagalba :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-10-18 12:28 #5700 nuo Dainius
ramas123 rašė:

As siulyciaus HK P30. Rimtesnis, patogesnis ir kokybiskesnis daiktas nei Walther.


Aš WP99 turiu nuo 2003 m. Iki 2007 m. vasaros, kada nusipirkai CZ75 SP-01 SHADOW, su šiuo WP99 dalyvaudavau LPŠSF org. varžybose ir iki šio laiko šį ginklą naudoju kaip tarnybinį ir atlieku visas šaudymo pratybas ir įskaitas. Šaudymo metu ginklas buvo užstrigęs kelis kartus, bet tik dėl šovinio kaltės. 2005 m., prisiklausęs šnekų apie G17 patikimumą, padariau žiaurų eksperimentą su savo ginklu. Aš jį visus metus nevaliau (bet po smėlį nevalkiojau...) ir ką, dėl ginklo kaltės strigimų nebuvo, o šovinius ,,valgė“ irgi visokius (tik skaida skyrėsi). Pakeičiau jam taikiklį ir kryptuką, nupirkau + dėtuvę tik 2006 m. užrakto fiksatoriaus spyruoklę – nepasakyčiau kad detalės sunku gauti ir jos yra brangios.
Dėl HK USP buvo mano rašyta:

www.ipsc.lt/index.php?option=com_fireboa...&id=626&catid=11#560

HK P30-V3 yra paliginus naujas ginklas!, rankoje jis guli labai gerai. Manau kaip ginklas savigynai ir laisvalaikio pašaudymui jis yra lygiavertis ginklas WP99 AS, STEYRiui, SS Pro 2009 – visi jie turi savo + ir -. Svarbu, kad ginklo pirkėjas turėtu susiformavęs pagrindinius kriterijus norimam pirkti ginklui (pvz. man nepatinka pastoviai nešiojamo ginklo atsikišęs gaidukas, turi būti saugus skeliamojo mechanizmo atpalaidavimas („nuleidimas“)ir t.t.).
Svarbu kad ginklas tau dar ir patiktu... Turi pasirinkti pats... Sėkmės!

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-10-17 19:24 #5696 nuo Vaidas1
O as is dvieju minetu variantu patarciau Walther P-99. Ir nieko baisaus tas AS nuspaudimas. Lengvai priprantama. Ginklas ergonomiskas, patogus, patikimas, kokybiskas. Man asmeniskai ir dizainas Walterio SUPER! Ir "navarotu" nemazai:) Bet kiekvieno pasirinkimas ir motyvai individualus...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz