Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Kaip gavau DQ

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2015-05-04 22:38 - 2015-05-04 22:47 #25669 nuo
Replied by on topic Kaip gavau DQ
Pasididinkite šį video per visą ekraną ir nelaukdami sulėtinto vaizdo pabandykite nustatyti ginklo pernešimo metu pirštas buvo ištrauktas ar ne?
Last edit: 2015-05-04 22:47 by mygun2big4u.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-05-04 21:16 #25667 nuo PartySan
Replied by PartySan on topic Kaip gavau DQ
6 SQ. Norejau patylet, bet... sutinku su Geruciu, manau su tais DQ buvo šiek tiek persistengta. Ne todel, kad DQ gavo vienas iš mano komandos nariu, bet todel, kad situacija tikrai gincytina (ir neirodoma), o cia iskart raudona kortele. Kaip stovint uz nugaros gali matyt kur saulys ziuri, matyt taip ir nesuprasiu ? Reikia pridurt, kad is 6 sq DQ buvo pasiusti namo este ir ukrainietis (atstumas is Kijevo per PL ~1200km). Asmeniskai su teiseju klaidom susiduriu ne pirma karta (pernai tose paciose 5.11 po 7 pratimo buvau pervestas i opena, nes teisejui pasirode (sake, kad taimeris uzfiksavo, parodyt as neprasiau nes dar zalias buvau), kad buvo 17 suviu (irasas parode, kad nieko panasaus nebuvo, bet tuo metu gretimame kazkas saude majore, atstumas nedidelis, zinot, gal ir galejo taimeris kaimyno pasigaut), todel dabar ir pats irasineju ir dar veziojuosi operatoriu ;-) Kaip tik tai padejo atsiplaut mundura siose varzybose - 9 pratime, man pasirode, kad ginklas uzsikirto, del to po 2o suvio keiciau detuve, o teisejui irgi pasirode, kad buvo atsitiktinis suvis. Aciu, kad nebuvo tikras, del to tik po pratimo draugiskai perspejo, o vakare pasiziurejom irasa ir abiem lengviau pasidare. O but pasitaikes koks karstakosis ir tuom mano pasirodymas butu baigtas ;-)
Teiseju darbas sunkus, atsakingas, reikalaujantis koncentracijos visa vazybu diena, zaibisku sprendimu, jie ir musu saugumo garantas (aciu jiems tikrai), bet noretusi, kad jie nepamirstu vadovautis elementaria patarle - nesi tikras, nelenk ;-)
The following user(s) said Thank You: hagis

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-05-04 16:16 #25665 nuo gerutis
Replied by gerutis on topic Kaip gavau DQ
Sutinku, kad į DQ reikia reaguot ramiai. Kai Čekijoje, nuvažiavus tiek kilometrų, iškrito ginklas, buvo viskas aišku ir paprasta, teisėjas paspaudė ranką, atsiprašė, kad yra priverstas mane diskvalifikuot, grupės šauliai (daugiausiai čekai)net apkabino, išreiškė apgailestavimus, todėl sureagavau su šypsena ir labai ramiai. Su 5.11 varžybose gautu DQ nesutinku. Būtent 11 pratime iš visos šaudymo zonos buvo matomi taikiniai, galima buvo šaudyti iš bet kurios pozicijos ir judesyje, todėl manau, kad piršto nebūtina buvo nuiminėti po kiekvieno šūvio. Jei neštum ginklą tarp langelių ar tarp atskirų šaudymo pozicijų tada tikrai taip. Sakiau tai teisėjui, bet tada man buvo paaiškinta, kad aš nežiūrėjau į taikinių pusę ir nekontroliavau ginklo. Nemačiau nei vieno šaulio, kuris tame pratime būtų šaudęs ar judėjęs nežiūrėdamas į taikinių pusę (būtų atsisukęs veidu į žiūrovus ar į kokį praskrendantį boingą). Be to, teisėjas surikęs STOP, iš vis buvo man už nugaros ir negalėjo matyti nei mano piršto, nei kur aš žiūrėjau. Kažkur skaičiau, kad kai kurie patyrę teisėjai iš vis privengia diskvalifikuot šaulius dėl piršto, nes tai yra sunkiai fiksuojama ir labai subjektyvu (nekontroliuojamas šūvis, ginklo iškritimas, pažeistas kampas ar kiti akivaizdūs saugos pažeidimai - visai kas kita). Nieko nenoriu kaltinti, bet dar iki pietų šis teisėjas kitame pratime demonstravo kažkokį keistą nepasitenkinimą konkrečiai manimi. Kai labai mandagiai paprašiau perkelti mane ir kitą šaulį bent per vieną žmogų, nes šaudome vienu ginklu ir nespėsime pertaisyti šovinių, teisėjas to daryti kategoriškai nesutiko (nors niekas iš šaulių tam neprieštaravo) ir liepė man eiti pas vyriausiuosius teisėjus ir tik jei jie jam lieps, tada ir jis neprieštaraus. Niekas nenorėjo laukti kol aš, 56 m. senioras lakstysiu po šaudyklą arba kol paskui pertaisinėsiu šovinius, tai sujudo ir kai kurie kiti grupės šauliai. Bet atėjus kitam šio pratimo teisėjui, mano prašymas buvo patenkintas, nors tai kažkam galbūt ir nepatiko. Šiame sporte šaudau gal nuo kokių 1995 ar 1998 m., tai yra praktiškai nuo pat jo pradžios Lietuvoje, taip pat pašaudau ir kitose šalyse, visi iki šiol sutikti teisėjai buvo labai geranoriški ir laikėsi principo, kad šauliui reikia padėti, palaikyt sportinę, šventinę varžybų atmosferą, o ne demonstruot savo viršenybę net smulkmenose. Manau, kad taip bus ir ateityje, todėl nenoriu plėstis, neieškau niekieno palaikymo ir dar kartą sakau, kad nieko nekaltinu, tik, kaip ir kiti, dalinuosi patirtimi.
The following user(s) said Thank You: hagis

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-05-03 19:26 - 2015-05-03 19:28 #25648 nuo pjezo
Replied by pjezo on topic Kaip gavau DQ
Pernai metais, varžybose Alytaus šaulys 2014, paskutiniam pratime...

Pratimo esmė buvo tokia, kad trys pozicijos (platfomos), šaudyti pradedi nuo tolimiausios (žiūrovų atžvilgiu), sušaudai taikinių grupę ir bėgi atgal link sekančios platformos.

Pasiskaičiavau šovinius, keitimą suplanavau sekančiai- atšaudau nuo platformos, metu dėtuvę, bėgu, bėgdamas traukiu naują dėtuvę, stojuosi ant sekančios platformos ir apsisukdamas statau naują dėtuvę.

Po dėtuvės išmetimo, paėmus naują- suveikė gal net pasąmonė - "ginklas tuščias, įdėti dėtuvę"..
Rezultatas - dėtuvė dėjau bėgdamas atgal, pažeisti saugos kampai.
DQ
Kas įdomiausia, kad dėdamas dėtuvę, dar iki "STOOP" pats spėjau suprasti, kad pjaunu grybą ir kad tikrai pažeidžiu saugos kampus
Beliko pasiguosti, kad tai buvo paskutinis pratimas ir nors ir supjoviau grybą su keitimu, bet bent jau pirštas buvo saugiai ant skliaustelio.
Last edit: 2015-05-03 19:28 by pjezo.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-05-03 15:37 #25644 nuo mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Ats:Kaip gavau DQ
Gerai kad iš gauto DQ nexarai tragedijos ir tik daliniesi patirtimi. Šiaip jau DQ yra gavęs beveik kiekvienas IPSC senbuvis. Nes tai geriausia motyvacija prisiminti saugumą ir save mo troliuoti. Ir aš esu gavęs DQ ir rodos net 2. Na ir kas? Tai mus tik grūdina :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-05-03 11:35 #25639 nuo virdulys
Replied by virdulys on topic Ats:Kaip gavau DQ
Dalinuosi patirtim, gal kam pravers B)



"Nespejau" pirsto istraukti is skiautelio ir jau atsisukdamas padariau 3 "papildoma" suvi. Sau isvada pasidariau tokia ypatinga demesi reikia kreipti i pirsto kontrole, kai saudoma silpnaja arba stipriaja ranka - raumenu atminties nera + ginkla sunkiau kontroliuot. Rezultatas akivaizdus.

Beja musu 6 squad'e 11 pratime kur saudoma buvo silpnaja ranka 2 sauliai gavo DQ uz judejima su pirstu ant nuleistuko. Atrodo kas cia tokio jei kelis zingsnius i sona paeisi, bet kaip tik nuo to viskas is prasideda - sauliui 100% butina pilnai kontroliuot situacija. Esu mates kelis kartus kaip saulys apsisukdamas nukreipia ginkla i ziurovu puse, jausmas ne koks. O dabar pagalvokit kad tokia pati situacija butu su pirstu ant nuleistuko...

DVC
The following user(s) said Thank You: OR-4

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz