Select your language

   |   +370 633 42242

2018m. jaunų šaulių pritraukimui ir sporto populiarinimo idėjos

More
06 Dec 2017 14:45 - 06 Dec 2017 14:53 #29923 by polteris
Tomai, nariu lygis matomas ir taip, nieko cia kurt nereik. Ne nariu, manau nieks neapsiims skaiciuot.
Papildau nuoroda.
www.ipsc.org/classification/alias.php
Last edit: 06 Dec 2017 14:53 by polteris.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Dec 2017 13:12 - 06 Dec 2017 15:09 #29922 by Detomaso
Wau, ačiū, to ir tikėjausi paskutine savo pastraipa :) atkreipti dėmesį suaktyvinti diskusija, gal sukelti pyktį :)

Egidijau: aš kaip rifle atstovas esu pripratęs būti federacijos šešėlyje - nematomas, nesvarbu mano pasiekimai, kiek aš suinvestavęs į savęs tobulinimą, ši kategorija nėra prioritetas federacijai - o tokių kaip aš yra daugiau :)
"Beje, gerbiamas Tomai - gal žinote kokią nors sporto federaciją, kuriai apskritai neįdomu sportiniai rezultatai, sportininkų ugdymas ir šalies atstovavimas tarptautinėje arenoje? Būčiau dėkingas jei pasidalintumėte patirtimi!"
Kiek žinau visos federacijos apjungia ta sportą, sujungia skirtingus lygius ir pan, pvz.: laimėjas formulės 3 cempionata gali pereiti i formule 2 (o ne kad yra tik formule 1)



Pasiūlymas naujų narių pritraukimui ir senų aktyvinimui:

kur kainuos tiks mūsų darbas ir keli apdovanojimai, aišku laukiam Vaidoto komentaro (darbo ryškiai padaugėja ir aš pasiruošęs prisidėti)

paskelbti kad 2018m NPŠSF narių lygio nustatymo metais

sukurti lygius su pavadinimais. (3-4 lygiai + ne nariai)

visose 1 LVL (norėtusi kad apskritai visos per www.ipsc.lt skelbtose) varžybose 2018m. sudalyvave NPŠSF nariai gaus reitingo taškų ir metų gale susumavus ir paskelbus reitingus, sužinos su kokio lygio nariais 2019 metais varžysis, taip kiekvienais metais bus sudaromas naujas reitingas ir matysis kurie nariai tobulėja, kurie apleidžia sportą. Gausis daugiau apdovanojimų,bet manau motyvacijos tobulėti daugėja, noras varžytis su lygiais su savimi, ne NPŠSF nariams manau neturėtų būti apdovanojimų nominacijos(varžybose), tai turėtų pasitarnauti kaip motyvacija pritraukti naujų narių.

Tai būtų didelis darbas
Last edit: 06 Dec 2017 15:09 by Detomaso.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Dec 2017 12:00 #29921 by PartySan
Siulau kiek tai imanoma susilaikyt nuo emociju ! Ačiū !
... ir vel, mano galva, pradedam nuo uodegos...
Atviru duru dienos gerai (tikrai gerai), bet jei reikes pritart >< lesu skyrimui, tai asmeniskai man bus sunku ta padaryt jei neturesim bendros marketingo (reklamos) politikos (biudzeto) ir su tuo susietu (tai ka pamirsome) turimu-planuojamu lesu paskirstymo plano.
Marketingo politikos neturim, turim keleta igarsintu ir dar daugiau neigarsintu ideju del konkreciu renginiu tarp kuriu sunku apsisprest. Savanoriu vest sia tema nera iki siol (as negaliu)

Siulau pradet teikt ir registruot paraiskas vieno ar kito renginio finansavimui kuri jos iniciatoriuj atrodo, kad duos maksimalios naudos zvelgiant is 3 minetu pamatiniu tikslu.
Mano pasiulymas (paraiska)
Isteigt priza OPN pistoleta (koki - diskutuojam), kuri gautu (kazkoks nugaletojas - diskutuojam) su salyga, kad 2019m sezone dalyvaus OPN div., jei ne - pereina 2, 3 ir t.t.iki kol rasis kas priims sia salyga. Isipareigojimas - rasytinis pazadas. Prizo kaina manau bus 3100-3500 EUR ribose. Galima diskutuot kiek siam VEIKSMUI lesu skirs skirs/neskirs federacija, kiek kiti (kas tie kiti - diskutuojam) !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Dec 2017 11:26 - 06 Dec 2017 12:46 #29920 by MKaz
Egi,
noriu inesti aiskumo del klasifikuojamu rangu. Tas pats klausimas ir Vaidui S. buvo iskiles.
Siuo atveju siulau visiskai ignoruoti IPSC.ORG sistema.
is jos pasiimti tik siuos skaiciukus:
Grand Master 95% to 100%
Master 85% to 94.999%
A 75% to 84.999%
B 60% to 74.999%
C 40% to 59.999%
D 39.999% and below

Rezultatai nebutu niekur siunciami.
Pasiulymas, kad 1 lygio varzybose, naudojantis sitais skaiciais, apdovanoti daugiau zmoniu. 1 lygis, imant visus (nesvarbu , narys ar ne). Butu 1 LYGIO X klases nugaletojas.
Kalba ne apie oficialuma, bet apie apdovanojimus. Klases nebutu statistikoje, jos butu tik ant diplomo. Kalba apie konkrecias (vienas) varzybas. Testinumas, kiekvienam individualiai, motivacija, pasistengti laimeti aukstesne klase.

Nesu tikras ar tai imanoma igyvendinti III lygyje? Jei imanoma, tokiu atveju imami, tik federacijos nariai, ir jie tampa 3 LYGIO X klases nugaletojai.

Apie NL metini reitingavima:
kadangi jis niekur nesiunciamas, gal galima isskirti "klases". Tada sportininkas, tik pradejes dalyvauti, galetu tapti kazkurios klases nugaletoju. Kaip minejau, tai motivacine forma (nebutinai oficiali). Bet gauti diploma bunant pvz 45 vietoje (bendram reitinge, bet laimejus D klase), vistiek malonu.
Tai oficialiai daroma USPSA , IDPA.

Siuntimas i cempionatus: keliauja level III GM klases sauliai, tada M, A ir t.t

Papildomu skaciavimu nereikalauja:
PVZ. 1 lygio varzybu apdovanojimai
1 vieta varzybose- 100% 1LYGIO GM
1vieta maziau nei 95% 1 LYGIO M
1 vieta maziau nei 85% 1LYGIO A
1 vieta maziau nei 75% 1 LYGIO B
1 vieta maziau nei 60% 1 LYGIO C
1 vieta maziau nei 40% 1 LYGIO D
Pasiimi Overall rezultata ir viskas kaip ant delno.
Diplomu daugiau, bet jei tikslas pritraukti daugiau dalyviu, nariu.. Neigiamu argumentu nesugalvoju.

Labai panasu, kaip Laurius yra dares, apdovanojo sauli ar kelis saulius, kurie 1 lygio varzybose (konkreciose) surinko maziau nei 70%

NEPERSUDETINGAI SURASIAU? :)
Last edit: 06 Dec 2017 12:46 by MKaz.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Dec 2017 10:36 - 06 Dec 2017 11:28 #29919 by Egis
Gerbiamas Tomai, jei jūs ruošiatės perkelti savo foruminę leksiką į tarybos posėdžius - pats laikas nusivalyti burną ir susiprasti, kad ne to susirinkome. Leisčiau sau priminti jums - kad čia mes diskutuojame, be epitetų ir išvedžiojimų, argumentų kalba.

Kalbant apie bendrą reitingą, kurį taip sarkastiškai akcentuoja gerbiamas Tomas, - gal leiskim Vaidotui pasisakyti, nes skaičiavimus atliks jis, o ne jūs gerbiamasis. Man labai bus įdomu, kaip reikės pozicionuoti šaullius, kurie pvz sudalyvavo tik po 1 skirtingas varžybas iš visų buvusių, pagal kurias ruošiatės reitinguoti, ir kurių surinktas procentas sutaps?

Kalbant apie skirtingo lygio šaulius - manau racijos yra sukurti skirtingas lygas, su savo lygų reitingų dalyviais, kad jiems būtų smalsu ir įdomu siekti aukštesnio lygio. Čia šiaip, pamąstymui. Ir Mariaus mintys dėl atkreipimo dėmesio į klasifikacinius rangus irgi vertingos, tačiau ten klasifikuojasi tik federacijos nariai, o nepriklausančių jai - nebus, nes duomenys nebus siunčiami.

Ir man, kaip sportininkui, investavusiam į save gera dešimtmetį, kad siekti rezultatu, nieko neprašant iš federacijos - yra gėda klausytis tamstos sarkastiškų vapėjimų apie tariamą protekcionizmą, protegavimą ir t.t., nes jie visiškai nekvepia sarkazmu, jie - tiesiog demagogija. Ir tamstos populiarumas čia apskritai ne prie ko, kaip ir demagogija. Beje, gerbiamas Tomai - gal žinote kokią nors sporto federaciją, kuriai apskritai neįdomu sportiniai rezultatai, sportininkų ugdymas ir šalies atstovavimas tarptautinėje arenoje? Būčiau dėkingas jei pasidalintumėte patirtimi!

Ir beje, pradėta kalba atvirų durų tema kažkodėl išbluko. Ko trūksta toliau šios temos vystymui, kad tarp visų diskusijų išgrynint ir sudėliot normaliai bent šią temą?

Priminsiu kur buvome sustoje:

2018 LPŠSF veiklos viešinimo renginiai:

[strike]1. 2018 m. kovo 23, 24, 25 LITEXPO Tarptautinė aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės paroda „HHS 2018“. Kas rengia, kas atstovaus, kokia programa ir panašiai?[/strike] (kadangi iškilo dvejonės - tema pristabdyta) Nors mano nuomone - nėra verta kalbėt apie renginio atperkamumą. Kalba eina apie išėjimą į viešumą - kad mes tokie esame. Ne paslaptis, kad ir Marius dirba su ne viena būsima parodos dalyve, mūsų sportininkai yra potencialūs parodos dalyvių klientai. Tai abipusiai pažintiniai mainai, galimi abipusiai susitarimai dėl nuolaidų sistemų, paramos ir t.t. Todėl kalbantiems apie tai "kas man iš to" atėjimas į LPŠSF šeimą ir yra tos šeimos pažintys su potencialiais kontaktais. Juk begalė pavienių komandų pavyzdžių darbo su tam tikrais parodos dalyviais, kodėl negali to padaryti pati federacija ir visų narių mastu? Todėl dalyvavimas manau būtų prasmingas.
2. Atvirų durų dienos (nustatant vienodą programą, panaudojant parodai ruošus lankstinukus ir t.t. Sporto pristatymas su Handgun, Shotgun, Rifle):
2.1. Aukštadvaris (Algis) galima žiemą, galima kitu laiku - skirtumo jam nėra , svarbu bent prieš mėnesį informuoti. Atsižvelgus į šaudyklos dangos ypatumus patarčiau rinktis arba kada įšalas, arba kai jau pradžiuvę po žiemos bus. Variantas būtų padaryti pirmąjį etapą žiemą, kuomet pramogų ne taip gausu.
2.2. Kaunas. Kas, kur, koks priimtinas laikas? Būtų naudingos Vitalijaus ir Tomo mintys. Jei dėl 1 pulko šaudyklos - Gal Vaidas pasakys ar yra įmanoma sutarti?
2.3. Šiauliai (Judita). Apytikris laikas - gegužė
2.4. Pamaraziai (Laurius). Apytikris laikas - spalis
3. Meistriškumo kursų organizavimas LPŠSF nariams (jau pažengusiems, naujai priimamiems - būtinai) Vėl, kokiu periodiškumu, kur ir kas už tai bus atsakingas.

Kas trukdo toliau dėliotis atvirų durų dienas, aptarti kaip, kam dalyvaujant pravesti, kokią unifikuotą programą tam sudaryti?
Last edit: 06 Dec 2017 11:28 by Egis.
The following user(s) said Thank You: JuSko

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Dec 2017 10:22 - 06 Dec 2017 10:23 #29918 by Detomaso
iki sekančio perrinkimo aš matau, kad aš būsiu čia nepopuliarus.

kad suprastumėt, tikrai matau darbą kurį kiekvienas tarybos narys (ypač perrinkti) atliekate gerai, bet reikia ir kitų žmonių su kitokiu požiūriu - nebijoti naujovių susijusiu su sporto populiarinimu. Darbas sistemoje turi savų pliusų ir savų minusų. Marius manau tą mato ir duoda pasiūlymų iš savo pusės, nes galima iš IDPA ir kitų pasiimti tai kas naudinga ir pritaikoma mums, jie irgi iš IPSC daug ką skolinasi ir kiekvienais tobulina taisykles, bet pasiūlymai arba neišgirsti arba pro pirštus pažiūrėta

O dabar per sarkazmo prizme: Pagal pasisakymus susidaro vaizdas, kad visa federacija dirba dėl 20 jos narių, kurie pasiekė aukštą lygį ir juos reikia išsiųsti ir pasaulio čempionatus, o kad nebūtumėm apkaltinti neobjektyvumu ir savų protegavimu sukurkime reitingavimo sistemą į kurią patenka nepilnai 30 narių - aišku visi kiti yra lochai, jie gali pyzdinti į IDPA ir šaudyti su atsilikėliais kurie nepasiekė tokio lygio. Ar tokia turi būti federacijos pozicija?...
Last edit: 06 Dec 2017 10:23 by Detomaso.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.