Select your language

   |   +370 633 42242

Naujas narys ALHAJ HASSAN ZIAD

More
28 Apr 2015 23:31 #25584 by bulletproof
Istrynus galvoje kylancia beletristika. Nu NE.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
28 Apr 2015 22:57 #25578 by mygun2big4u
Ziad Alhaj Hassan man skambino, klausė kokios priežastys, dėl ko jo nepriimam? Klausė ar tai susiję su tuo kad jis musulmonas ar su tuo kad Siras?
neturėjau ką pasakyti, tai pasakiau, kad Taryba jo visiškai nepažįsta, nežino, nėturi jokios charakterizuojamos info apie jį, nepažysta jokių jo draugų kas galėtų apie jį ką nors pasakyti.
Jis teigia kad jis yra nepriekaištingos reputacijos, per visus 7 gyvenimo LT metus neturėjęs jokių problemų su teisėsauga.
Todėl jis atsiuntė savo charakteristikos, kurią parašė tevynainis, medicinos pažymos, leidimo dujiniam ginklui, santuokos liudijimo kopijas ir prašo, kad taryba į tai atsižvelgtų ir dar kartą apsvarstytų jo kandidatūrą.
Kopijas prisegu. Laukiu komentarų.

Laba diena,

Aš, Ziad Alhaj Hassan, buvau prašęs tapti šaudymo klubo nariu. Norėčiau pasakyti, kad Lietuvoje gyvenu nuo 2008 m. ir esu vedęs, taip pat dirbantis. Visą buvimo laikotarpį Lietuvoje neturėjau problemų su teisėsauga, niekad nebuvau teistas, visiškai nevartoju narkotikų ir alkoholio.
Savo šalyje (Sirijoje) turiu ginklą, nes priklausau medžiotojų sąjungai, todėl suvokiu ką reiškia „turėti ginklą“. Patekęs į kėblią situaciją, žmogus turintis ginklą, turi viską nuosekliai apgalvoti, o nepulti į paniką.
Prie laiško prisegu dokumentus, prašau dar kartą peržiūrėti mano prašymą dėl įstojimo į šaudymo klubą.

Pagarbiai,
Ziad A. Hassan







Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
27 Apr 2015 17:02 #25561 by bulletproof
Žinoma PRIEŠ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
27 Apr 2015 15:55 #25558 by Vitalka
Balsuoju prieš.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
27 Apr 2015 12:23 #25556 by Zloij
As PRIES

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
27 Apr 2015 11:50 #25553 by Egis
Replied by Egis on topic Naujas narys ALHAJ HASSAN ZIAD
Mano balsas - pries.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.