Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

kokį ginklą, kokį kalibrą?

Detaliau
2012-02-17 15:48 #18770 nuo Zloij

mygun2big4u parašė: Iki tam tikros ribos žalos nėra. Kai diskusijos nukrypsta (o jos visada nukrypsta) apie tai kas geriau ištaško, pramuša, užmuša ir pan. tada jau žala daroma akivaizdi, nes apsilankiusi bet kuri žurnalistė ar močiutė tada čia mato vien tik žudikus ir blogiukus.
Kažkada prieš 15 metų ir aš tampiau CZ75 (9x19) po to Glock17 (9x19), dar vėliau SigSauerP232 (9x17), galiauiai PSM (5,45x18) kol nusprendžiau, kad man tas papildomas svoris, rūpesti ir gėda, kai žmonės pamato mane su tuo ginklu man visiškai nereikalinga. Stengiuosi nevaikščioti naktį ten kur nesaugu, naudoti transporto priemonėmis,apeiti ratu įtartinus asmenis ir nuolat kontroliuoju kas vyksta aplinkui, kaip ir vairuodamas automobilį.
Ir man visai ne gėda pasisakyti, kad esu prieš 17 metų užpultas, sutrupintas pirštas, susiuvinėta galva. Bet ginklas tuo atveju būtų tik dingęs ir jokios naudos nebūtų buvę - tik nuostolis.
Norėjau trumpai, gavosi kaip visada :(

Tau gavosi kaip visada gerai norejau parasiti ir as bet neturiu cia ko pridurti gal tik kad darau taip kaip ir tu
Tema užrakinta.
Detaliau
2012-02-17 13:05 - 2012-02-17 13:07 #18769 nuo mygun2big4u
Iki tam tikros ribos žalos nėra. Kai diskusijos nukrypsta (o jos visada nukrypsta) apie tai kas geriau ištaško, pramuša, užmuša ir pan. tada jau žala daroma akivaizdi, nes apsilankiusi bet kuri žurnalistė ar močiutė tada čia mato vien tik žudikus ir blogiukus.
Kažkada prieš 15 metų ir aš tampiau CZ75 (9x19) po to Glock17 (9x19), dar vėliau SigSauerP232 (9x17), galiauiai PSM (5,45x18) kol nusprendžiau, kad man tas papildomas svoris, rūpesti ir gėda, kai žmonės pamato mane su tuo ginklu man visiškai nereikalinga. Stengiuosi nevaikščioti naktį ten kur nesaugu, naudoti transporto priemonėmis,apeiti ratu įtartinus asmenis ir nuolat kontroliuoju kas vyksta aplinkui, kaip ir vairuodamas automobilį.
Ir man visai ne gėda pasisakyti, kad esu prieš 17 metų užpultas, sutrupintas pirštas, susiuvinėta galva. Bet ginklas tuo atveju būtų tik dingęs ir jokios naudos nebūtų buvę - tik nuostolis.
Norėjau trumpai, gavosi kaip visada :(
Last edit: 2012-02-17 13:07 by mygun2big4u.
Tema užrakinta.
Detaliau
2012-02-17 11:44 #18768 nuo arte
Beabejo cia forumas sportui, bet turint omeny Jusu zinias ir praktika, tikrai ne pro sali Jusu patarimai lieciantys savigyna ir ginklus savigynai. Manau jau daug zmoniu pasinaudojo Jusu patarimais, o tas nukrypimas nuo temos nepadare jokios zalos sportui :))))
Tema užrakinta.
Detaliau
Detaliau
2012-02-15 22:37 #18760 nuo Tankystas
taip, čia yra sporto forumas. Siūlau eiti į neoficialų lietuvos "savigynininkų" forumą ir ten profesionaliai pasisakyti vienoje iš daugelio jau esančių temų arba sukurti savo "kodėl liugeris yra ššš" ir pan. -> www.oksalis.lt/forum/forumdisplay.php?fid=10
Tema užrakinta.
Detaliau
2012-02-15 22:19 #18759 nuo ramas123
Klausykit, kolegos, cia yra forumas apie IPSC saudyma :)
Man nusispjaut kaip ir ka pramusa 9X19 kulka, iskyrus A zona :)
Todel, parasome, diskutuokite temomis, kurios tiesiogiai susijusios su IPSC sportu.
Aciu
The following user(s) said Thank You: Tomukaz
Tema užrakinta.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz