Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Walther PDP Compact 5'

Detaliau
2022-06-12 21:28 #37968 nuo giedriusb
Geras Egio pastebėjimas, Jeigu turi galimybę pabandyti, tai pabandyk. Vienareikšmiškai vienas geriausių kokybės kainos sąntykių CZ Shadow 2. Bet jeigu nori striker action, tai pažiūrėk Glock (neužmuši) tada dar Canik, Sig sauer p320, na ir Walther PDP, bet siūlyčiau žiūrėti full size modelį.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2022-06-05 21:00 #37963 nuo Egis
Atsakė Egis temoje Walther PDP Compact 5'
Yra keletas paprastų atrankos kriterijų:
1. Kaip ginklas patinka ir patogus man asmeniškai, nes šaudys ne Jonas, o ginklo pirkėjas.
2. Kaip lengvai galima gauti šiam ginklui dalių ir aksesuarų.
3. Ginklo likvidumas, sugalvojus ji parduoti.

Atsakot į šiuos klausimus ir perkat ramia širdimi :)
P.s. nepaneigta iki šiol tiesa tai, kad ginklas yra pigiausia investicija į šaudymo sportą ;)

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2022-06-05 20:12 #37962 nuo BassasXL
Na as kiek ciupinejau tai man neprilipo, bet aisku ten tas 10 ar 15 suviu is jo nepadejo susiformuoti nuomones. Jei naudosi tik sportui ir gyventi seife, tai jis gerokai perlengvas ( automatiskai nukencia taiklumas). strikeris ar ne? cia skonio reikalas. man neprilipo nei vienas ciupinetas straikeris, bet cia gal mano nusistatymai. Pats naudoju cz shadow 2 kolkas patenkintas juo 100 procentu. pakankamai ergonomiskas, patogus ir taiklus (gerose rankose).

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2022-05-31 07:05 #37957 nuo KarolisD
Sveiki, dairausi pirkti pistoletą production divizionui. Gal kas esat susidūrę su Walther? O tiksliau su PDP Compact 5'. Mano matomi pliusai, kad vamzdis max ilgio, ir dėtuvės kaip tik 15+1talpos, todėl atrodo kaip geriausias pasirinkimas.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz