Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Su kokiu ginklu geriausia pradeti?

Detaliau
2016-04-05 10:44 #27221 nuo dariusdrag
Klausimėlis. Noriu įsigyti 22 kalibro pistoletą. Noriu patikimo, nestringančio. Gal kas turite, naudojate Sig Sauer P226 22LR. dbar mačiau LGF -e dar ir nuolaida yra. Gal kas nors pasidalins patirtimi. Dėkoju.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2016-04-02 23:39 - 2016-04-02 23:39 #27217 nuo klar
Aš irgi pradžioje pirkau naują HK. Tuo metu tai buvo ko gero teisingas sprendimas, nes neturėjau su kuo pasitarti, net apie IPSC nežinojau.
Jūs šiuo atveju jau turite pranašumą. :)
Bet dabar man įdomesni yra geros būklės mažai naudoti už gerą kainą.
Todėl sunku ką nors jums patarti. Domėjotės P226. Yra du naudoti LGF komise už 462 ir 439 Eur plius 15 Eur. Jeigu tas modelis patinka, juos pirmiausia ir apžiūrėčiau, kokia būklė ir komplektacija. Jeigu daug naudoti, prastos būklės, tai netinka.
Dėl kalibro ar apsisprendėte? Gal Colt'as domina? Yra naujas LGF www.lgf.lt/index.php?1594800919 , kaina 495 Eur.
Jeigu apie PPX, tai nieko asmeniško nei prieš, nei už neturiu. Bet kiek matau, jo rankena neturi keičiamų nugarėlių, o jums tai gali būti reikalinga, nes sakėte, kad ranka didelė. PPX - pigus modelis, DAO. Yra video, kaip stringa jo spyna, jeigu mažai sutepta.
Redaguota: 2016-04-02 23:39 - klar.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2016-04-02 18:29 #27216 nuo Kestutis_KLP
Pirmiausia dekui uz pasisakyma klar. Uzsirasau viska i atmintine :)

Bet turiu viena klausima, rasete:

PPX gal nepirkite. Tiesiog aš sau nepirkčiau.


Atmetus sito ginklo isvaizda, kuo jis blogas pradedanciajam sauliui? As kiek atsiliepimu apie ji paskaiciau, jis saudo gerai, nuleistukas geras ir iskyrus negrazia jo isvaizda niekas nieko blogo apie ji negali pasakyti. Gal jus ka galite?

As siek tiek baidausi naudotu ginklu, nes is tikro nezinosi ka ten nupirksi, tad bandau ieskoti pradziai nebrangaus, bet gerai saudancio naujo ginklo. Isvaizda man nera svarbi, mane supa uztenkamai graziu dalyku siame gyvenime, ginklas nebutinai turi buti labai grazus :)

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2016-04-02 11:38 #27214 nuo klar
Pirmiausia labai rekomenduoju paskambinti Gintui (telefonas nurodytas šios temos pradžioje), susitarti dėl laiko paprastą dieną, nueiti ir pasitarti visais dominančiais klausimais, taip pat praktiškai pabandyti vieną ar kitą jo turimą ginklą. Tada turėtų kažkiek viskas būti aiškiau ir jau būsite suradęs kelią, kuriuo Klaipėdoje vaikščiosite į šaudyklą. :)
Be to, reikia pačiam nuspręsti, ar ginklą pirksite tik varžyboms, ar ir nešiojimuisi savigynai.
PPX gal nepirkite. Tiesiog aš sau nepirkčiau.
Naudoti ginklai tinka, bet reikia žiūrėti, kokios būklės ir kokia kaina. Ir LGF komise būna labai geros būklės ir už tikrai normalią kainą.
Jeigu link Walther, tai LGF skelbimuose www.lgf.lt/index.php?1676911107 yra Walther P99AS QA. Sužinokite, už kiek parduotų. Įforminimas LGF kainuos plius 30 Eur. Jeigu į 500 Eur kaina su pirkimo įforminimu telpa (gal pardavėjui 450 + 30 įforminimas, dar ir kelionė pirmyn atgal kainuos), tai gal vertas dėmesio variantas.
The following user(s) said Thank You: Kestutis_KLP

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2016-04-02 01:54 #27213 nuo Kestutis_KLP
Dekui uz atsakymus Lehmen ;)

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2016-04-02 01:46 - 2016-04-02 01:56 #27212 nuo Lehmen

Kestutis_KLP parašė: Beje ar imanoma ginkla pirkti ne lietuvoje?

Zinoma kad imanoma. Bet ne del to kad sutaupyti (neiseis), o tik jeigu nori modeli, kurios LGF nera. Ir pasiruoses uz savo nora papildomai sumoketi.

PS Pav, pamatai JAV pigus Walterius uz 300$. Tik tai uz eksporto licenzija bus 200$, sumoketi tam kas licenzija formins kokios 300$, siuntimas apie 100$, muitine, ir t. t. Jeigu per puse metu ir 1000$ apsisuksi, tai galima skaicioti kad labai pasiseke.
Redaguota: 2016-04-02 01:56 - Lehmen.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz