Select your language

   |   +370 633 42242

Padekit! Naujas pirmas ginklas

More
16 May 2013 22:04 #21468 by algisg
topoliui.....tavo pasirinkimas yra asmeninis reikalas, bet gal pries pirkdamas ginkla reikejo paziureti ginklu fonde walther G22. detuve 10 soviniu , dvi apkabos ir tik 998 lt..linksmas ginklas. O taip jei tavo dabartinis ir atsibos, parasysi kad parduodi ir kad tik 100 suviu padarei ..nupirks...Tiesa gaila kad kaune gyveni, o tai butu linksma parungtiniauti.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 May 2013 09:16 #21463 by topolis
esu is kauno,pistoletu turejau visokiu,nuo cz iki beretos,bet 22LR pirmas ginklas,optika jau primontuota su sviecianciu tasku,teko jau isbandyt sautuveli,tai bent kolkas labai patenkintas,grazus,gan tvarkingai padarytas,tik detuve gal kiek mazoka 5 soviniu,bet atsisiusiu didesne,nelabai isivaizduoju ka galejau paimti "geriau" uz 1500 lt su optika ir nauja ? :?: as 22 lr pirkau del pigiu soviniu ir tylaus garso,aisku galima buvo ziuret 22WMR bet tai jau nebepigus ir nebetylus saudymas

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 May 2013 18:31 #21448 by aeon
Replied by aeon on topic Padekit! Naujas pirmas ginklas
butent ismesti pinigai nes jei norisi saudyt i taikinius jis gana prastas pasirinkimas
galima buvo surasti uz labai nedidelius pinigus sportini sautuveli jis tikrai butu buves geriau
kas del manes pacio tai irgi kazkada turejau 22LR bet pasaudes kaip ir Antonis supratau kad man jo nereikia

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 May 2013 16:57 #21447 by Antonis
Melkashke tikrai nebuvo mano pirmas ginklas . Tiesiog ja buvau nusipirkes treniruotem. Pamaciau kad 22 kalibrasneatstos treniruociu su darbiniu kalibru. Kiekvienas padarom klaidu. Nesakau kad sitas ginklas klaida. Man jis pasidare nereikalingas.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 May 2013 13:57 #21446 by algisg
TOPOLIUI............jei ne paslaptis is kokio miesto esi. :?:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 May 2013 13:10 #21445 by algisg
TOPOLIUI...Del savo pasirinkimo Tu nepergyvenk. visokius ginklus reikia isbandyti. bus galimybiu ir lesu isigysi ir rimtesni ginkla. Cia kaip realiam gyvenime ginkla reikia myleti kaip moteri, praeis meile nuvys pamidorai isigysi kita....
Matosi is komentaru turejau tik modelio neatsimenu, senai tai buvo.... ismesti pinigai...... nuo ko jie pradejo labai idomu. Nemanau kad pirmi ju ginklai 6-10 tukstanciu nekainavo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz