Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

22LR-revolveri ar pistoleta?

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2011-02-09 19:56 #17252 nuo
Sveiki. Po Glock, nusipirkau Walther P22. Kaip minėta aukšiau, šaudmenis reikėjo atsirinkt. Jei naudoji HV ar ypač Stinger tai veikia be priekaištų. (internete dar galima rast jam priedų pvz "saund moderator" ar "flash hider".
Dar patiuningavau-davedžiau, kaip buvo rašyta "Walther P22 biblijoje" . (kažkur mūsų forume radau nuorodą). Ginklas nebrangus. Mano nuomone estetiškas, plonas, galima ir pasinėšioti reikalui esant. Žinoma, jis nėra sportinis, kaip S&W M41 ar M22 ar Walther SP22 didelės precizikos neišgausi, bet pašaudyti pačiam ar žmogui duot niekada nelaikiusiam ginklo-pakaks.
Revolverį rekomenduočiau tik .357 Mag tai galėsi šaudyti ir 38 Special ar P+. Na, o mano svajonėlė 44 Rem Mag...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2011-02-07 09:45 #17250 nuo hollowpoint
dekuj uz info, kas dar kokiomis ziniomis pasidalinti gali? :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2011-02-07 07:01 #17249 nuo Prof. Sneipas
Teko skaityti ir pačiam patirti, kad 22 lr kalibro pistoletai kertasi. Amerikiečiai rašo, kad Moskitas — ypač jautrus šaudmenims, bet parinkus, šaudo beveik nesikirsdamas. Valteris, anot amerikiečių, kertasi labai retai su dauguma šovinių. Mano asmeninė patirtis gana menka — < 1000 šūvių (Walther SP22 A1). Kirtosi gal 7 kartus. Kokius 3 kartus tūtelės neišmetė ir dėl to nebepersitaisė, o likusius 4 tiesiog neuždegė parako. Tai mano manymu ne ginklo, o šaudmenų kaltė (tutelės neišmetimą gali nulemti nepakankamas parako kiekis — irgi šaudmens kaltė). Paprastai užtenka šovinį vėl įdėti ir šauti dar kartą. Vienu atveju neužteko net 4 bandymų — brokuotas šovinys. Revolveris nešautų irgi. Atkreipiau dėmesį, kad dauguma strigimų teko S&B šoviniams. Todėl dabar perku tik Magtech ir per kokius 200-300 šūvių strigimų nebuvo. Pramoginiam šaudymui vienas kitas strigimas — nieko blogo. Kalbėti apie taiklumo ir ilgaamžiškumo subtilybes negaliu.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2011-02-06 20:25 #17246 nuo hollowpoint
Sveiki. Vis ramybes neduoda mintis isigyti 22LR ginkla pasaudymui i taikini. Noreciau suzinoti nuomone tu, kurie tokius ginklus turi, kas geriau,taikliau,patvariau,ilgaamziskiau - pistoletas ar revolveris.Esu daug domejesis sita tema internete ir pradedu susidaryti nuomone, kad geriau pagal dauguma aspektu butu revolveris, nes pvz. sakoma, kad walther p22 ar sig mosquito labai dazna problema - ginklo uzsikirtimas del blogo padavimo arba blogo tuteles ismetimo. Del kitu nieko nezinau,aisku ir domina tie kurie i tradicini ginkla panasus ir isigyt LT imanoma. Taip pat domina revolveriai su keiciamu bugnu 22WMR ir 22 LR kalibrams. Gal kas toki turi ir gali papasakoti, kiek toks modelis kainuotu, ko vertas, kokiu principu veikia. Dekoju visiems uz info is anksto :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz