Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Mano TT

Detaliau
2010-08-16 21:01 #15478 nuo Tankystas
Replied by Tankystas on topic Re:Mano TT
Aras wrote:

Šį ginklą vis dar mėgsta Rusijos ir Honkongo nusikaltėliai, dėl to, kad šarvuotas liemenes kala kiaurai be problemų.


Čia kokias liemenes jis taip kala? Nes NIJ IIIA klasės neima nei per kur, išbandyta.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-08-16 20:12 #15476 nuo mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Re:Mano TT
Mano nuomone jis tiesiog paseno, lyginant su naujasniais ginklais tapo neergonomiškas ir žinoma nereikalinga tokia didelė šovinio galia.
Kas dėl įrėmimo, tai praktiškai nei vienas šiuolaikinis pistoletas nešauna jį įrėmus, dėl slankiojančio vamzdžio konstrukcijos.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-08-16 18:23 #15472 nuo Ramirezas
Replied by Ramirezas on topic Re:Mano TT
sveiki turiu ir as toki zaisla tik maniskis prieskarinis 37metu
na dauk nuomoniu yra apie si ginkla deje nevisos pagristos
viena is ju isemimo is apivartos priezastys jos yra 2
kaip jau kaskas minejos sis ginklas padaro daugiau zalos tretiems asmenims negu naudos
ir antra gan kvailas varijantas nekart teko matyt policijoje sulaikineja ar seip iremia ginkla i priesininka su tt to padaryt negalima nuo menkiausio prisilietimo prie pagrindo ginklas paprasciausiai nesuveiks
ko pasekoje zinodamas ta fakta nusikaltelis lengvai tuo gali pasinaudot atimt ginkla ir ji panaudot pries jo savininka

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-04-19 07:40 #14197 nuo Stingas
Replied by Stingas on topic Re:Mano TT
Kadangi TT yra 1911 platformos kopija (nesiveliant į smulkmenas), tai ir problemos tos pačios - nevalomas gali strigti, reikia priežiūros, ir kariaut su tokiu sunku, nes fronte pagavęs purvo ar daugiau dulkių ožiuosis. ir saugumo trūkumai... aišku, gamino TT karui, tai ir tolerancijos lygis dalių suėjime nėra labai preciziškas, todėl ir problemų bus mažiau nei su 1911A1... pats jo norėčiau kolekcijai papildyt :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-04-17 22:19 #14190 nuo Tankistas
Replied by Tankistas on topic Re:Mano TT
Dar PM saugesnis. Jei tarkim milicininkas prieš operaciją nori laikyti ginklą su šoviniu vamzdyje, tai TT turi laikyti su atlaužtu gaiduku arba prieš šaunant gaiduką turi atlaužt. Tuo tarpu PM įvaręs šovinį į šovinio lizdą, įjungiant saugiklį gaidukas saugiai grąžinamas ir prieš šūvį gaiduko nereikia atlaužinėti.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-04-17 20:08 #14188 nuo arte
Replied by arte on topic Re:Mano TT
Makarovas yra patikimesnis ir jo stabdymo efektas geresnis, nors ir pramusamoji galia mazesne

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz