Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

H&K usp compact

Detaliau
2010-04-11 21:03 #14048 nuo vytioha
Replied by vytioha on topic Re:H&K usp compact
Pradziai irgi paemiau magtech, dezute isejo kaip semkes :) reiks ir kitu pabandyt, barnaulo gal pigesni siektiek, su laiku manau atsirinksiu, rankos mano irgi ne is didziuju p30 bandziau tikrai gera ergonomika labai maloniai guli rankoj, bet paemes compacta mane uzbure kazkodel grazesnis pasirode jis tai sakau jamam sita daigkta :) pasikrapstyt prie ginklo tai vienas malonumas kaip ir saudyt, bendrai manau ginklas tikrai neblogas jei gaminamas nuo 93metu lygtais, pasaudysim pamatysim, del deklo irgi ant dirzo paemiau kazkoki pritaikem nuo g19 tiko gerai tik siektiek atsikises bet nieko kaipnors, neturejau laiko lakstyt po vilniaus parduotuves bet cia paliksim ateiciai, gal kokia tasele prisitaikyt teks :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-04-11 20:18 #14045 nuo Prof. Sneipas
Replied by Prof. Sneipas on topic Re:H&K usp compact
Labas, Vytioha,

na aš turiu. O kokie klausimai? Veikia gerai, strigimų dar nepasitaikė, bet mano ir stažas gana menkas. Šaudžiau kokių 4-5 gamintojų šoviniais. Visai nereklamuoju, bet veikia geriausiai (iš to, ką bandžiau) su Magtech. Nors nešiojimui užtaisau Geco šoviniais. Jie man atrodo patikimesni, bet atatranka gerokai didesnė. Ginklą valau po kiekvieno šaudymo, nes man taip patinka. Po valymo džiovinu sausai. Kolkas niekas nerūdija ir visada suveikia. Buvo nukritęs į smėlį (prie jūros). Tai problemų nesukėlė. Jei pirkčiau dabar visgi rinkčiausi P 30 (tada neturėjo). Dėl dviejų priežasčių — manau, kad civiliniam ginklui nereikia saugiklio (visvien užtaisytą nešiotis galima tik išimtinais atvejais), o USP saugiklis lengvai įjungiamas paleidžiant spyną pakeitus dėtuvę; mano letenėlės yra mažos, o P 30 net su vidutiniu rankenos rinkiniu daug patogesnis už USP compact. Nešioju gana retai (kartais neišimu iš seifo net tris savaites), todėl man tinka Blackhawk dėklas. Man jis patogus, bet pistoletas jame — gana atsikišęs. Po švarku ar aptemptu megztiniu taip nepanešiosi.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-04-11 13:39 #14041 nuo Tomukaz
Replied by Tomukaz on topic Re:H&K usp compact
Belieka pasveikinti isigijus :) Cia aisku labiau visi sportininkai, tad renkasi kiek kitokius ginklus tam, bet jei pirkai saviginai, manau neapsirikai, jei paciam patinka, guli rankoje gerai tai ir puiku. O del sporto, pasibandymams ir pirmems metams saudymo manau pakaks, o paskui matysi kaip noresi ir ka noresi daryti.

Jei kalbi apie svori, tai turek omenyje kuo detuveje ju daugiau, tuo sunkiau ji nesiotis :) cia is patirties galiu pasakyti, o prie sabves nesioti daugiau nei kg kas diena visai yra kas veikti :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-04-11 11:46 - 2010-04-11 12:02 #14038 nuo vytioha
H&K usp compact was created by vytioha
Sveiki, pagaliau po ilgu svarstymu ir bandymu, isigijau pistoleta heckler & koch usp compact 9mmx19, rinkausi is dvieju hk p30 ir sw mp9 visi ginklai patogus ir rankoj guli kaip ilieti visdelto palinkau prie usp, pistoletas grazus nors pakankamai sunkus kaip compact klases, manau neprastesnis uz p30, o sw truputi didesnis, vienintelis minusas neminusas kaip cia pasakius detuves talpa 13 soviniu, nors kolkas neplanuoju dalyvauti varzybose bet idomu butu pastebet kada nors /rolleyes taikluma kolkas labai negaliu ivertint isaudziau dezute kaip pirmam kartui tai man to pilnai uztenka, reikia nemazai dar padirbet saudyklose ir manau susidraugausime su ginklu, idomu gal kas turi toki ginkla kokie atsiliepimai nes per paieska nieko doro neranda /gap

Priedai:
Last edit: 2010-04-11 12:02 by vytioha.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz