Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Ekspansinės kulkos ir Europos parlamentas

Detaliau
2009-05-20 13:26 #9259 nuo RoKs
mygun2big4u rašė:

Įsivaizduokime kaip atrodytų, jei Automobilių sporto federacija kreiptųsi dėl greičio padidinimo keliuose.


Labai taikliai pastebeta./030


Buonaventura rase

LPŠSF nieko daryti NEPRIVALO. Tačiau, jei aš teisingai suprantu, dauguma LPŠSF narių nešioja ginklą savigynai ir mano, jog draudimas naudoti ekspansines kulkas savyginai yra netikęs. Tad, jei ekspansinių kulkų draudimas savigynai yra problema, LPŠSF GALI BŪTI PANAUDOTA kaip įrankis jai spręsti. Kokia dar asociacija galėtų inicijuoti tokį reikalą? Ar yra kokia nors "savigynai ginklą besinešiojančių asociacija"?


Tokiai iniciatyvai pareiksti, visais poziuriais, tikrai labiausiai ir tiktu "Savigynai ginklą besinešiojančių asociacija" ar kita organizacija atstovaujanti "savigininku" interesus. Kiti galimi variantai, neskaitant lobizmo - mineti auksciau.

Bet kokiu atveju, siekiant pakeisti taisykles, tektu pateikti mokslinius teorinius ir eksperimentinius argumentus, irodancius ekspansiniu kulku privalumus vs iprastines.
Klausimas - ar yra atliktos ir publikuotos tokios studijos ?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-05-20 12:53 #9258 nuo Maksas
O aš manau kad gerai būtų turėti žmonėms galimybę rinktis. Nori -vilktas kulkas naudoji, nori -ekspansines. Juo labiau kad dalis savyginai ir 357 magnum kalibro revolverius nėšioja ir TT tamposi. Kažkas forume ir 357 sig jau turi. Kuo mažiau už mus visokie valdininkai spręs, tuo geriau.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-05-20 11:12 #9254 nuo mygun2big4u
Siūlau diskutuoti ir reikšti savo nuomonę neįžeidinėjant vieni kitų. /032

Aš asmeniškai taip pat nepritariu tokiam siūlymui.

Įsivaizduokime kaip atrodytų, jei Automobilių sporto federacija kreiptųsi dėl greičio padidinimo keliuose. O kas gi daugiau gali atstovauti vairuotojų interesus.

Toks pasiūlymas manau ne tik pakenktų LPŠSF įvaizdžiui, bet ir uždėtų dar didesnį kryžių ekspansinėms kulkoms.

Nenoriu vystyti ir esu prieš tokių klausimų vystymą LPŠSF forume, bet kuklus klausimas, ar nepakanka paprastos kulkos? Ar teko matyti ką padaro paprasta kulka? Ar yra bent vienas lietuvis dėl to turėjęs problemų? Sakau lietuvis, nes amerikonams ir 50BMG SuperExtraTurboSshock per mažai.

Manau diskusija išsemta ir pabaigta.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-05-20 10:53 #9253 nuo Alonas
Buonaventura rašė:

LPŠSF GALI BŪTI PANAUDOTA kaip įrankis jai spręsti.


Lesikite paklausti - kieno rankuose bus tas irankis ir kieno interesus turi ginti Asociacija?

Asociacijos, chebra, tam ir kuriamos, kad (be kita ko) ginti grupių interesus, kreiptis į Seimą ir t.t.


Ar pats bent jau esi NPSA narys ?
Jei ne - istok, dalyvauk Asociacijos veikloje, propaguok sportini saudyma, mokek nario mokesti - tada turesi visas teises kreiptis i NPSA Taryba su siulymu ginti kazkieno interesa...

Maziau kategoriskumo, daugiau konstruktyvumo. Cia sportininku forumas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-05-20 10:41 #9252 nuo Buonaventura
Kažkaip šios svetainės pokalbiuose apie kalibrus niekur nepastebėjau, kad kulkos tinkamumas savigynai priklausytų nuo:

1. kaip dažnai yra šaudoma į nusikaltėlius ir
2. ar šauliui trukdo kiaušiniai.

Gal ką praleidau?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-05-20 10:29 #9251 nuo asas12
Ideja gera. Bet anksciau sake/000 asociacija skirta sportui skatinti. Toks vaizdas susidaro kad pats saudai/04 kiekviena diena i nusikaltelius. /017 . Kulka ekspansine aisq butu gerai, bet kaip sako blogam sokejui ir apacioja kabantis maiso.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz