Select your language

   |   +370 633 42242

Leidimo laikyti (nešiotis) ginklą pratęsimas

More
14 Feb 2014 20:08 #23116 by ramas123

virdulys wrote: Ramai, aciu uz pasitikejima! Jei dar zmona mano itikintum, kad man su galva viskas gerai (na del saudymo...) tai butu isviso super! :woohoo:

tel. numeriukas :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Feb 2014 19:30 #23114 by virdulys
Ramai, aciu uz pasitikejima! Jei dar zmona mano itikintum, kad man su galva viskas gerai (na del saudymo...) tai butu isviso super! :woohoo:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Feb 2014 19:16 #23113 by ramas123
Tai reiskiasi dabar esi 3 kart "nepsichesnis" :)
Drasiai skolinciau savo ginkla dabar. :evil:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Feb 2014 19:01 #23112 by virdulys
Argumentavo kazkokiu lyg ir nauju isakymu, pagal kuri reikia 10 metu istorijos. Jei per ta laika nekeitei gydymo istaigos, kurioj priregistruotas, tai gaunasi viena pazyma. Kadangi as pakeiciau 3 vietas, tai x3 gaunasi. Labai i akis nesokau, nes dar paskui pagalvos, kad agresyvus perdaug :blink:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Feb 2014 16:49 - 14 Feb 2014 16:52 #23111 by ramas123

virdulys wrote: Tada dar prireike atsakymo is visu 3 per paskutinius 10 metu medicininiu istaigu apie mano psichikos bukle (gal tiksliau gydymosi istorija, kurios aisku nera) - uzklausimus pati klinika issiuntinejo, tik reikejo pasirasyt sutikima del duomenu suteikimo. |bumt

Paaiskink placiau sita punkta, nes jauciu, kad pirmas mano psichologas jau pasikabino.
Taip cia iseina, kad reikia surinkti visas psichu isvadas is visu komisiju, kad gauti bendra vaizda apie savo psichine busena?
Beja, o kodel tau prireike 3 pazymu per 10 metu? :evil:
Last edit: 14 Feb 2014 16:52 by ramas123.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Feb 2014 15:22 #23110 by virdulys
Nepraejo ir menuo, o leidimas jau atjaujintas :mrgreen:

Ginklu atsaudymo tvarkai pasikeitus reikia juos paciam nuvezti pries tai susimokejus po 48 litus uz kiekviena. Ziurekit atidziai darbo laika ir pasiruoskit palaukt valanda ar pusantros.

Man rodos sugrieztejo tvarka medicinkei gaut arba man nepasiseke tiesiog, tai teko kojoms pavargt.
Dariausi per privacia poliklinika (man kaip priregistruotam kainavo 80Lt) bet jie neturi psichologo - siunte i Zirmunu centra. Centras prase naujos charakteristikos is darbovietes, kur vel ilgai teko aiskunt ko ir kodel man reikia :oops: Tada dar prireike atsakymo is visu 3 per paskutinius 10 metu medicininiu istaigu apie mano psichikos bukle (gal tiksliau gydymosi istorija, kurios aisku nera) - uzklausimus pati klinika issiuntinejo, tik reikejo pasirasyt sutikima del duomenu suteikimo. Galiausiai net ir pazyma israsius vistiek teko dar vaziuot i "narkologini" ir pasiimti pazyma popierine apie mano neregistravima toje istaigoje uz 4 litus. Aisku visa tai uztruko laiko :whistle:

Dokumentus pateikiau internetu, bet butinai reikia savo duomenis (tel, e-pastas) uzpildyt, nes kitaip pranesimai apie progresa neateis :dry: Beja procedura gali uztrukt iki 10 darbo dienu! Mano leidimas baiginejosi jau kita savaite. Tai galiausiai siandien vistiek teko nuvaziuot ir su "dujinikais" bendroj eilej pora valandu pasitrint (internetine registracija ten kazkur po 2 menesiu duoda laika tiktai!) Leidimas ir Euro leidimas po 50 Lt kainavo. Turekit po du litukus dokumentu laminavimui!

Kaip ir valio :woohoo: -|bumt

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz