Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Ginklo Europasas, Leidimas Sportui ir Savigynai.

Detaliau
2015-07-31 16:33 #26214 nuo mindekei

Shad0w parašė: Užsakinėjau Europos šaunamojo ginklo leidimą per epolicija.lt. Tuo metu turėjau leidime įrašus, kad pistoletus ir revolverius savigynai, o lygiavamzdžius sportui ir savigynai. Prašyme pažymėjau, kad noriu leidimo ir pistoletams, ir lygiavamzdžiui. Kitą dieną po prašymo pateikimo paskambino iš licencijavimo skyriaus (Vilniaus) ir paaiškino, kad Europos leidimo savigynai skirtiems ginklams negali išduoti, todėl reikia toje pačioje epolicija.lt užpildyti prašymą pridėti sporto paskirtį pistoletams ir revolveriams. Po poros dienų gavau patvirtinimą, kad pistoletai ir revolveriai pridėti prie sporto paskirties (ir palikti savigynai), tada vėl pateikiau Europos leidimo prašymą visiems turimiems ginklams ir po kelių dienų leidimas jau buvo padarytas. Vienu važiavimu atsiėmiau ir papildytą Lt leidimą, ir ES.


Ačiū! bandysiu

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-07-31 16:26 #26213 nuo Shad0w
Užsakinėjau Europos šaunamojo ginklo leidimą per epolicija.lt. Tuo metu turėjau leidime įrašus, kad pistoletus ir revolverius savigynai, o lygiavamzdžius sportui ir savigynai. Prašyme pažymėjau, kad noriu leidimo ir pistoletams, ir lygiavamzdžiui. Kitą dieną po prašymo pateikimo paskambino iš licencijavimo skyriaus (Vilniaus) ir paaiškino, kad Europos leidimo savigynai skirtiems ginklams negali išduoti, todėl reikia toje pačioje epolicija.lt užpildyti prašymą pridėti sporto paskirtį pistoletams ir revolveriams. Po poros dienų gavau patvirtinimą, kad pistoletai ir revolveriai pridėti prie sporto paskirties (ir palikti savigynai), tada vėl pateikiau Europos leidimo prašymą visiems turimiems ginklams ir po kelių dienų leidimas jau buvo padarytas. Vienu važiavimu atsiėmiau ir papildytą Lt leidimą, ir ES.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-07-31 16:15 #26212 nuo Kostia
Paskambinkit i policijos departamento licenzijavimo skyriu.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-07-31 16:00 #26211 nuo mindekei

Egis parašė: Na, nesuklysiu pasakydamas, kad matomai yra galimybe ginklui taikyti dviguba paskirti. Realybeje teko matyti leidima G17, kuriame buvo irasyta, kad ji leidziama: "laikyti" ir "laikyti ir nesioti". Zmogus, registruodamas ginkla prase irasyti dviguba paskirti, leidime ji ir buvo nurodyta. Todel matomai nebus butinybes igyti antraji ginkla. Mano tarnybinis ginklas taip pat su dviguba paskirtimi ir su Europasu, tad viskas yra galima. Tad del paskirties prapletimo kalbekis su leidimo sistemos, isdavusiais leidima, darbuotojais, jie ir pasakys tiksliai ko reiketu tokiu atveju.
Kas del europaso - susiskambini su leidimu sistemos darbuotojais policijos departamente - pasakys kokiu dokumentu reikia, padaro mazdaug per 1 savaite, gal ir greiciau. Be to, bent jau iki siol buvo 50 Lt rinkliava uz paso isdavima, kurios sumokejimo kvita gali pristatyti atsiimdamas padaryta pasa. Is dokumentu kiek pamenu reikejo: leidimo ginklui, NPSA pazymejimo kopiju ir (mano atveju) istaigos sutikimo ginkla isvezti is LT i kitas Europos sajungos salis varzyboms, vietoje reikejo uzpildyti prasyma, reikejo 1 nuotraukos. ;)


Situacija, šiandien pokalbis su licenzijavimo skyriaus pareigunu Siauliuose:

aš: - reikia europass pistoletui
pareigunas: - europass galima isduoti tik lygiavamzdziui
aš: -o tai kaip aš važiuosiu į estiją į varžybas?
pareigūnas: tyla... aš su medžiotojais daugiau dirbu

perskambino po 30min

Europass galima isduoti tik sporto paskirti turinciam ginklui, tau reiks keisti paskirti.

aš: mano žiniomis ginklas gali turėti dvi paskirtis, ir sporto ir savigynai
pareigūnas: ne, Europass galima išduoti TIK sporto paskirties ginklui.

:( žodžiu, reiks dar kartą eit įrodinėt tiesas...

gal yra koks Teisės aktas? Arba kontaktas institucijose, kuris galėtų pareigūną nušviesti?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-03-03 15:55 #2763 nuo Tomukaz
Aciu meginsiu pasidometi :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-03-03 09:13 #2757 nuo Egis
Na, nesuklysiu pasakydamas, kad matomai yra galimybe ginklui taikyti dviguba paskirti. Realybeje teko matyti leidima G17, kuriame buvo irasyta, kad ji leidziama: "laikyti" ir "laikyti ir nesioti". Zmogus, registruodamas ginkla prase irasyti dviguba paskirti, leidime ji ir buvo nurodyta. Todel matomai nebus butinybes igyti antraji ginkla. Mano tarnybinis ginklas taip pat su dviguba paskirtimi ir su Europasu, tad viskas yra galima. Tad del paskirties prapletimo kalbekis su leidimo sistemos, isdavusiais leidima, darbuotojais, jie ir pasakys tiksliai ko reiketu tokiu atveju.
Kas del europaso - susiskambini su leidimu sistemos darbuotojais policijos departamente - pasakys kokiu dokumentu reikia, padaro mazdaug per 1 savaite, gal ir greiciau. Be to, bent jau iki siol buvo 50 Lt rinkliava uz paso isdavima, kurios sumokejimo kvita gali pristatyti atsiimdamas padaryta pasa. Is dokumentu kiek pamenu reikejo: leidimo ginklui, NPSA pazymejimo kopiju ir (mano atveju) istaigos sutikimo ginkla isvezti is LT i kitas Europos sajungos salis varzyboms, vietoje reikejo uzpildyti prasyma, reikejo 1 nuotraukos. ;)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz