Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

VIEŠAS PRAŠYMAS

Detaliau
2023-04-10 19:40 #38429 nuo Detomaso
Replied by Detomaso on topic VIEŠAS PRAŠYMAS
Jūs šitą informaciją turi patvirtintą?...
1. aš neatjungiau nei vieno ir neturiu tokių galių ir nei techninių galimybių, nei ambicijų - tai neskleiskite netiesos
2. Aš neturiu nieko derinti dėl jokio susirinkimo protokolo, susirinkime aš dalyvavau kaip federacijos narys, protokolas surašytas ir pasirašytas turi būti man pateiktas
3. neatitikimas balsų skaičiavime turėjo per teisininkus būti sprendžiamas atsakingų asmenų, tai yra susirinkimo sekretorė ir pirmininkas
4. protokolo buvo prašoma (nors prašyti neturėčiau) nuo kovo 17 dienos, apie neatitikimus informuota nuo protokolo pateikimo dienos - kovo 24, kiekvieną dieną buvo prašomą pataisyti protokolą pagal juristo pastebėjimus. turiu visų susirašinėjimų screenshotus, nes žinojau, kad taip bus nuo pirmos dienos.

Judita padare viską ką galejo iš savo pusės, bet kai tave atjungia nuo vidinio tinklapio ir nuo visu duomenų, nu tai atsiprasau, kaip įmanoma padaryti kokį dokumentą!
Bet Judita padare! Lauzonis turėjo pakankamai laiko susiderinti su Judita dėl protokolo! Bet jis turejo svarbesniu reikalų tai naujos tarybos susirinkimai (dar neįteisinus naujos tarybos) ir LPSSF naujos emblemos kūrimas (neatsiklausus LPSSF narių ar jie nori naujos emblemos). Ir likus 2 dienoms (per šventes) reikalauti protokole atlikti pakeitimus ir pasirašyti už neatitinkančius tikrove!

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2023-04-10 19:26 #38428 nuo Detomaso
Replied by Detomaso on topic VIEŠAS PRAŠYMAS
Susirinkimo protokolas turi būti pasirašytas ir susirinkimo pirmininko


Siunčiu nuorodą į protokolą kurį įkėliau (abejoju ar tą galiu daryti, jei ne prašau administratoriaus ištrtrinti): www.ipsc.lt/index.php?option=com_kunena&...d=3251&lang=lt#38424
Taip pat tikiuosi, kad Jūsų grasinimais teismais ne liks tik žodžiais ir galėsime susitikti teisme.
Jei turite kažkokių klausimų prašau juos pateikti per advokatą, mano advokatas Jums į juos atsakys.
Mano kontaktus visi turite.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2023-04-10 19:25 #38427 nuo Smokas
Replied by Smokas on topic VIEŠAS PRAŠYMAS
Judita padare viską ką galejo iš savo pusės, bet kai tave atjungia nuo vidinio tinklapio ir nuo visu duomenų, nu tai atsiprasau, kaip įmanoma padaryti kokį dokumentą!
Bet Judita padare! Lauzonis turėjo pakankamai laiko susiderinti su Judita dėl protokolo! Bet jis turejo svarbesniu reikalų tai naujos tarybos susirinkimai (dar neįteisinus naujos tarybos) ir LPSSF naujos emblemos kūrimas (neatsiklausus LPSSF narių ar jie nori naujos emblemos). Ir likus 2 dienoms (per šventes) reikalauti protokole atlikti pakeitimus ir pasirašyti už neatitinkančius tikrove!

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2023-04-10 18:22 #38426 nuo daiskauda
Replied by daiskauda on topic VIEŠAS PRAŠYMAS
Pagal Asociacijų įstatymo 8 str. 7 d. yra galimi du balsų skaičiavimo variantai:
a) už,
b) prieš.
Citata iš minėto įstatymo 8 str. 7 d.: "asmenys, balsuodami susilaikę, neskaičiuojami, tai yra jie laikomi balsavimo metu nedalyvavusiais asmenimis".
Taigi, pagal pateiktą protokolo projektą mes matome, kad:
1. Susirinkime dalyvavo 87 nariai. Ne daugiau ir ne mažiau, nes tiek yra pasirašiusių dalyvių sąraše.
2. Jei už konkretų dienotvarkės klausimą balsavusių "už" ir "prieš" suma neviršija 87 balsų,- su šiuo balsavimu viskas gerai, nes nuo balsavimo susilaikę nariai neskaičiuojami.
3. Dėl kelių dienotvarkės klausimų yra suskaičiuoti 88 balsai, kai dalyvių sąraše yra 87 pasirašę dalyviai. Kodėl taip atsitiko ir kokie galimi klausimo sprendimo būdai:
1) galėjo susirinkime dalyvauti ir balsuoti ne IPSC narys, jei nebuvo sutikrintas pasirašiusių ir salėje esančių skaičius. Tokiu atveju, nesigilinant kieno pareiga buvo sutikrinti dalyvius, patikrinti, ar tas vienas balsas keičia balsavimo rezultatą, jei nekeičia- koreguoti pagal bendrą dalyvių skaičių- 87.
2) vienas iš susirinkimo dalyvių užmiršo pasirašyti dalyvių sąraše (nesikartosiu apie dalyvių sutikrinimą), vėl reikia patikrinti, ar tas vienas balsas keičia balsavimo rezultatą, jei nekeičia- koreguoti pagal bendrą dalyvių skaičių- 87.
Viskas klausimai uždaryti protokolas pasirašomas ir dokumentai teikiami RC.
Manau, ir daugelis federacijos narių sutiks, kad dėl susirinkimo organizacinių klaidų (nerodant pirštais kas ko nepadarė) mėginti padaryti susirinkimą niekiniu yra nepagarba federacijos nariams.
Priedai:
The following user(s) said Thank You: Nerijus B

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2023-04-10 18:19 - 2023-04-10 18:22 #38425 nuo JuSko
Replied by JuSko on topic VIEŠAS PRAŠYMAS
Siunčiu nuorodą į protokolą kurį įkėliau (abejoju ar tą galiu daryti, jei ne prašau administratoriaus ištrtrinti): www.ipsc.lt/index.php?option=com_kunena&...d=3251&lang=lt#38424
Taip pat tikiuosi, kad Jūsų grasinimais teismais ne liks tik žodžiais ir galėsime susitikti teisme.
Jei turite kažkokių klausimų prašau juos pateikti per advokatą, mano advokatas Jums į juos atsakys.
Mano kontaktus visi turite.
Last edit: 2023-04-10 18:22 by JuSko.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2023-04-10 18:01 - 2023-04-10 18:12 #38423 nuo Lehmen
Replied by Lehmen on topic VIEŠAS PRAŠYMAS
Ir dar vienas dalykas. Net jeigu nepavyks isaiskinti is kur tas 88 balsas atsirado. Koks yra pavojus nuo neiregistrotu rinkeju? Kad jie gali gali iskreipti balsavimo rezultatus. Kaip to isvengti? Tesiog atimti ta balsa is laimejosios grupes kiekvienam balsavime. Viskas jau yra sugalvota senai, dviraciu isradynet nereikia.
Last edit: 2023-04-10 18:12 by Lehmen.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz