Select your language

   |   +370 633 42242

LPŠSF klubines sistemos + -

More
25 Oct 2019 20:25 #34865 by KUVALDA
Judita, tai tada issizadekite savo pasakytu zodziu ir istrinkite savo komentara kur rasete , kad darysite kaip geriau jusu verslui. Nemanau , kad Jus izeidziau ir neketinu to daryti. Isizeidete pati del savo komentaro rasyto anksciau. Sekmes

P.S ir jeigu manote , kad federacija turi per daug nariu taip ir toliau laikykite tokia pozicijos krypti. Sekmes

JuSko wrote: Savo nuomone galite reikšti kiek norite, kol tai nežeidžia kitų narių. (Jūsų komentaras, mane įžeidė asmeniškai).

Ir iš parašymo akivaizdžiai panašu, kad trūksta žinių apie varžybų organizvavimą ir santykį federacijos su organizatoriais

P.s. Arvaidai esate nuo 2017m.12 menesio tai kaip ir dar ne du metai...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
25 Oct 2019 20:11 - 25 Oct 2019 20:17 #34864 by JuSko
Replied by JuSko on topic LPŠSF klubines sistemos + -
Savo nuomone galite reikšti kiek norite, kol tai nežeidžia kitų narių. (Jūsų komentaras, mane įžeidė asmeniškai).

Ir iš parašymo akivaizdžiai panašu, kad trūksta žinių apie varžybų organizvavimą ir santykį federacijos su organizatoriais

P.s. Arvaidai esate nuo 2017m.12 menesio tai kaip ir dar ne du metai...
Last edit: 25 Oct 2019 20:17 by JuSko.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
25 Oct 2019 20:02 #34863 by MKaz
Replied by MKaz on topic LPŠSF klubines sistemos + -
Judita tu labai teisingai sakai, PASAKYTI ARGUMENTU. Grisiu prie to pacio vienintelis "argumentas", kuris buvo pasakytas "REIKIA KLUBINES SISTEMOS" (ir tai nera argumentas)...
Todel dauguma pasisakiusiu, ir isdeste savo mintis is savo pozicijas (Pries) iskaitant ir Egi, kuris manau geriausiai is cia esanciu supranta teisinius niuansus.
Is viso to kas surasyta galima susidaryti kazkoki vaizda.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
25 Oct 2019 19:54 - 25 Oct 2019 19:55 #34862 by KUVALDA
Judita, cia dar viena is problemu kai nezinote nieko apie federacijos narius. Nezinote nuo kada jie nariai, nesutinkate varzybose ir t.t Galite mane pulti, apmetyti akmenimis bet, mano asmenine nuomone reikia pasirinkti arba verslas arba federacijos valdymas. Visada federacijos nariui kils klausimu kodel vienas ar kitas federacijos tarybos narys “pramusineja” pakeitimus-sprendimus orientuotus i savo asmeninius ir savo verslo interesus. Gerbiu jusu darba federacijoje bet, mano kaip federacijos nario ( vartotojo) noras gauti tinkamas paslaugas uz atitinkama mokesti ir nei as nei turbut kiti vartotojai nenori , kad verslas priimtu sau palankius sprendimus kurie blogina vartotojo salygas.

P.S federacijos narys as 2 metus ir ar nuo narystes laiko priklauso kiek gali dalyvauti federacijos veikloje ir kiek gali reiksti savo nuomone?



JuSko wrote: Pirmiausia, tai siūlau konstruktyviai diskutuoti šia tema apie įvairias sitemas ir galimus variantus.

Antra Arvydai federacijos nariu esate TIK metus laiko, tai nuo kaikurių pasisakymų siūlyčiau susilaikyti, nes atrodo, kad esate neįsigilinęs išvis į veiklą, taip pat nesu Jūsų sutikusi varžybose, todėl dėl organizavimo taip pat neturite kompetensijos

Last edit: 25 Oct 2019 19:55 by KUVALDA.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
25 Oct 2019 19:49 - 25 Oct 2019 19:50 #34861 by JuSko
Replied by JuSko on topic LPŠSF klubines sistemos + -
Tai viskas ok, todėl tos sistemos ir neišrenkam eile metų, bet siūlyti gi niekas netrugdo, besuprantu tik vieno, kodėl neužtenka pasakyti argumentų ir tiek, aš asmeniškai nieko nesiūlau, bet mano komentaras naudojamas kaip argumentas už...
Last edit: 25 Oct 2019 19:50 by JuSko.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
25 Oct 2019 19:43 #34860 by MKaz
Replied by MKaz on topic LPŠSF klubines sistemos + -
Judita,
tai ka minejau anksciau, nera diskusijos. Ir jos nera eile metu. Yra: "REIKIA KLUBINES SISTEMOS" (diskusijos pabaiga).
Nei kas tai yra, nei kodel tai gerai, nieko.
Nuo pat pirmo Andrejaus kandidatavimo pranesimo yra eiles zmoniu argumentuoti pasisakymai ir pamastymai ta tema. Is priesingos puses nera visiskai nieko. Ir pasikartosiu dar karta taip yra eile metu (kaskart kai sita tema atsinaujina).
The following user(s) said Thank You: KUVALDA

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz