Select your language

   |   +370 633 42242

Visuotiniam susirinkimui 2013 besiruošiant

More
20 Sep 2013 14:20 - 20 Sep 2013 14:22 #22030 by MKaz
As nelabai turiu ka pakomentuoti, ypac biurokratine tema, nes niekad nesigilinau kas kaip. Bet per 5 metus kiek esu IPSC nepastebejau jokiu trukumu, ar trugdziu is Praktinio Saudymo Asociacijos organizacines puses. Todel, kaip sake Ramas, kam keisti tai kas puikiai veikia?
Ir tuo labiau ar cia tikrai yra esminiai klausimai?

Kiek suprantu mes visi turime tiksla, kad IPSC butu pripazinta sporto saka Lietuvoje. Manau, tam ir reikia daugiausia demesio skirti, kaip suformuluoti prasyma, kad Kuno Kulturos departamentas turetu kuo maziau priezasciu ji atmesti.

Kaip sake Egis, dabar Lietuva turi Europiniu pasiekimu, yra EU saliu, kur Praktinis Saudymas yra pripazintas ir remiamas valstybes, kur Praktinio Saudymo sportininkai gauna valstybinius apdovanojimus. Taigi yra daug geru pavyzdziu is kuriu turime mokintis.
Last edit: 20 Sep 2013 14:22 by MKaz.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Sep 2013 14:02 #22029 by Zloij
Kas liecia valdymo mazinima as pries
11 geriau nei 7
viskas paprasta visi dirba uzsieme savo reikalais ir is 11 zmoniu suringti 7 kad priimti sprendima yra lengviau nei is 7 4

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Sep 2013 00:17 - 20 Sep 2013 00:19 #22028 by mygun2big4u
Yra tiesos tavo zodziuose. As tai 50/50 valdymo organu mazinimo klausimu. Bet daugiau palaikau mazinima nes didelis aparatas siek tiek kelia juoka kitiems zmonems. NPSA nera tokios dideles svarbos reiksmes objektas, kad valdymo organai butu reikalingi didesni nei ministerijose ar korporacijose, kuriose atsakomybe ir galimybes kazka priburti zymiai didesnes.
Nepamirskime kad turime visuotini susirinkima kurio galios yra pacios auksciausios ir gali priimti arba panaikinti bet kokius prezidento direktoriaus ar tarybos sprendimus arba gali priimti sprendimus uz juos.

Noretusi isgirsti ir kitu Lietuvos regionu nariu nuomones.
Last edit: 20 Sep 2013 00:19 by mygun2big4u.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 Sep 2013 22:52 #22026 by ramas123

mygun2big4u wrote: Mažinti valdymo organus pasiūlė vienas iš narių, kuris nėra valdymo organuose, motyvuodamas, kad labai jau grandiozinė mūsų struktūra.

Labai keistas pasiulymas,mano poziuriu, turbut tas narys nebuvo pilnai isigilines i istatus? Pagal juos gaunasi, kad Taryba yra pats svarbiausias valdymo organas ir jos nariu kiekio mazinimas gali tureti reiksmingu pasekmiu zvelgiant i ateiti prie tam tikru aplinkybiu, kurios gali pasikeisti. Be to, kaip sako: jei kas veikia, kam tai lauzyti. Sutikime, prie siu laiku komunikaciniu priemoniu nebutina visiems Tarybos nariams dalyvauti asmeniskai susirinkimuose.
Todel as busiu TIKRAI PRIES si pasiulyma mazinti Tarybos nariu skaiciu. O visi kiti pakeitimai nera esminiai.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 Sep 2013 21:35 - 19 Sep 2013 21:40 #22025 by mygun2big4u
Diskutuokim, diskutuokim. !!!
Mažinti valdymo organus pasiūlė vienas iš narių, kuris nėra valdymo organuose, motyvuodamas, kad labai jau grandiozinė mūsų struktūra.
Iš dalies aš tam pritariu, bet jei dauguma forume pasisakys prieš mažinimą, siūlysim palikti taip kaip yra.
Valdymo organų mažinimas nėra esminis įstatų keitimo tikslas. Tiesiog stengiamės atsižvelgti į visų narių protingus siūlymus.
O dėl angliško pavadinimo - tu teisu, buvo likusi klaida
Last edit: 19 Sep 2013 21:40 by mygun2big4u.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 Sep 2013 16:20 - 19 Sep 2013 16:38 #22022 by ramas123
Man atrodo, kad 8 punktas turetu buti toks:
8. [strike]Asociacijos[/strike]LPŠF pavadinimas anglų kalba -– Lithuanian [strike]National[/strike] Practical Shooting [strike]Association[/strike]Federation

Taip pat man neaisku, kam mazinti Tarybos nariu kieki nuo 11 iki 7. Didesnis Tarybos nariu skaicius gali priimti tikslesni sprendima, bent man taip atrodo. Be to, pagal Istatu 54 straipsni priimti sprendima uztenka Tarybos daugumos, todel su 7 Tarybos nariais dauguma sudarytu 4 nariai, is kuriu 2 (Prezidentas ir viceprezidentas) yra suinteresuoti asmenys.
Last edit: 19 Sep 2013 16:38 by ramas123.
The following user(s) said Thank You: Dainius

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz