Select your language

   |   +370 633 42242

Fizine negalia ir saunamasis ginklas.

More
28 Aug 2012 02:12 - 28 Aug 2012 04:21 #20020 by Blitzkrieg
Sveiki visi. Esu naujas forumo narys. Man 23 metai, apie sportini saudyma turiu sioki toki supratima, uzsiiminejau pneumatika kelis metus ir siuo metu tvarkausi leidima ginklui savyginai, tuo paciu ir zadu pas jus istot, kadangi noriu isbandyt sita sporta. Apie ginklus turiu sioki toki ismanyma, veikimo principus, domiuosi ginklais, ju modeliais itt. Siuo metu ir visa medziaga nagrineju egzaminui policijoje. Forumas atrodo pakankamai gyvas, dziaugiuosi, kad kad yra tiek ginklu entuziastu.

Bet tema sukuriau kadangi labai idomi nuomone aktualiu klausimu.

Mano draugas yra didelis ginklu entuziastas, labai daug domisi, daznai varo i saudykla pasaudyt, taciau negali tureti saunamojo ginklo del vieno dalyko. Jis nuo gimimo nemato viena akim, vadinas pagal sita sarasa sena.sam.lt/lt/main/teisine_informacija/...ro_isakymai?id=23174 jau nebegali gauti formos 049/a Galbut pagalvosite, kad zmogus su viena akimi negali saudyt gerai, taciau jis gerai saudo, apskritai sveikos akies trukumas netrukdo jam. Ar yra koks nors budas visgi apeiti sita reikala? Ministro isakymas yra poistatyminio lygmens teises aktas, ta suprantu, bet gal kas nors esate su tuo susidure? Apskritai kaip vertinate sita isakyma,o butent punktus del fiziniu trukumu ? Neteko girdet, kad kur nors dar butu tokie reikalavimai fizinei sveikatai isskyrus kelias postsovietines valstybes. Gaunasi diskriminacija, kadangi is nepriekaistingos reputacijos LR piliecio su negalia yra atimama galimybe gintis. O kas liecia psichine sveikata, tai visai neseniai perejau komisija, tai pas psichiatrus uztrukau nedaugiau 1 minutes. Jie tikrina ar zmogus nera iskaitoj, kas man pasirode labai pavirsutiniska.
Siuo metu draugas kontaktuoja su seimo nariu Andriukaiciu, panasu, kad rimtai ziuri, pats parode iniciatyva, draugas ir parlamente buvo, snekejo su Seimo teises ir teisetvarkos skyriaus atstovais, zmonem sita norma irgi pasirode nesamoninga.

Taigi kokia butu jusu nuomone? Gal kam nors teko susidurti su tokiom kliutim ?
Last edit: 28 Aug 2012 04:21 by Blitzkrieg.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz