Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Fizine negalia ir saunamasis ginklas.

Detaliau
2013-07-31 10:55 #21760 nuo tapkinis
Viskas aišku. Ačiū, kad kažką judinat :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-07-31 06:02 #21759 nuo Antonis
Dziugu kad yra zmoniu kurie nesavanaudiskai stengiasi padeti. Troy, sekmes tau! Neabejoju kad pasieksi pergale. Kaip sakoma: " Sunkus darbas visuomet laimi"

Pas mus istatymuose nemazai yra nuostatu prasilenkenciu su sveiku protu....Ar bent jau jie buna traktuojami su juo prasilenkiant :D

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-07-30 23:28 #21756 nuo Troy
sam.lt/go.php/lit/Del_Lietuvos_Respublik...os_apsau/3967/0/3815 tiem, kas dar nesusipažino su naujuoju teisiniu reguliavimu.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-07-30 23:26 #21755 nuo Troy
Aš buvau iniciatorius naujojo SAM ministro įsakymo, kuriuo buvo pakeistas senasis, dar nuo 1997 metų galiojęs teisinis reguliavimas. Mano siūlytame projekte be pažymos galiojimo pratęsimo buvo pasiūlyta įrašyti "visiškas aklumas abiejomis akimis (0,06)" tačiau darbo grupės metu, kuomet teko diskutuoti su akių ligų gydytojais, jie net nenorėjo girdėti šio pasiūlymo ir buvo priimtas kompromisas- 0,6 su viena akimi, jei kita akis akla, 0,5 su viena ir 0,2 su kita. Tačiau derinimo eigoje, be konstulatcijos su manimi SAM klerkai pakeitė darbo grupės susitarimą įrašydami senąjį reguliavimą. Kaip man aiškino už projekto rengimą atsakinga valdininkė buvo pažiūrėta į JAV Pensilvanicjos valstijos modeli, kur regėjimas, pagal juos turi būti idealus. Tai mane prajuokino, nes Pensilvanijoje norint įsigyti ginklą nereikia leidimo išvis, reikia tik USA citizen passport, 21 metu amžiaus ir nebūti convicted fellon or fugitive from justice. Tačiau bent jau majerio ligą jie išėmė ir cukriniu diabetu sergantys asmenybs bus vertinami indvidualiai. Taip pat ketinu Seime dirbti prie to, kad būtų užregistruota Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pakeitimo įstatymas ir būtų išbraukta 17Str. 3d. 1p. Taip kad kažkiek pasiekta, tačiau regėjimo aštrumas, dėl kurio ir pradėjau kovoti, dėl biurokratų bukumo išliko toks pats. Ministras Andriukaitis buvo užsiminęs, kad rudėnį regėjimo aštrumo reguliavimas bus peržiūrėtas pagal mano rekomendacijas, taip, kad teks dar šiek tiek palaukti.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-07-30 22:24 - 2013-07-30 22:32 #21754 nuo tapkinis
Taigi, visi kalba kad kažkas pasikeitė, o aš nieko naujo parašyta nesurandu, tik tą patį 1997m įsakymą. Gal kas galit kokia nuoroda pasidalint į naują įsakymą? Kad galėčiau atsispausdint prieš eidamas į gydymo įstaigą... :)

www.infolex.lt/ta/87459 čia rašoma, kad tai 2013m aktuali redakcija, bet joje nepakeista man reikalinga eilutė:

3. Regėjimas su regėjimo korekcija yra silpnesnis nei 0,5 viena ir 0,2 kita akimi.
Last edit: 2013-07-30 22:32 by tapkinis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-04-05 23:25 #21211 nuo Blitzkrieg
Taigi nemazai laiko praejo nuo sios temos pradejimo. Reikalai pajudejo, po didelio darbo jau yra parengtas naujas isakymas, kur kas detalesnis ir kuriam visi pritare. Bus pasirasytas max iki menesio galo.

Kas viena akim matot, galesit susitvarkyt medicinke, jeigu kita akis normaliai funkcionuoja.

Abiejų akių aklumas, vienos akies aklumas (regėjimas 0,05 ir mažiau), kai kitos akies regėjimas su korekcija silpnesnis kaip 0,6
The following user(s) said Thank You: DefJam

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz