Select your language

   |   +370 633 42242

Treniruote ir akcija

  • 's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 Oct 2008 11:00 #5585 by
Replied by on topic Ats:Treniruote ir akcija
Puikus pasiulymas.:cheer:Kaip tik sekmadieniui:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Oct 2008 10:12 #5582 by Baubas
Replied by Baubas on topic Ats:Treniruote ir akcija
supratau :) aciu Alonai

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Oct 2008 08:35 #5578 by Alonas
Replied by Alonas on topic Ats:Treniruote ir akcija
Baubas rašė:

kolektyvas buvo pamineta winmms programele, gal kartais zinote ar yra jos versija widows mobile aplinkai??? jei kas turit gal galima butu nusikopinti???


Deja, kol kas realiai veikiancios tokio tipo programos yra tik PalmOS operacinei sistemai.
Windows Mobile aplinkai tik kuriamas softas ir jis dar pakankamai zalias.
Tiesa, viena vokiaciu firmele isleido rezultatu skaiciavimo programa ir WM bet jos kaina, berods, apie EUR 150 :angry:
Siai dienai delninukui galiu pasiulyti tik paprasta Excel failiuka su is anksto sudarytomis skaiciavimo formulemis. Kreipkis i Edmunda S., maciau jis naudoja toki...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Oct 2008 07:19 #5577 by Baubas
Replied by Baubas on topic Ats:Treniruote ir akcija
mygun2big4u rašė:

Na mano taiklioji akis ir didelis ginklas pastebi, kad Marijos žemėje prasideda konkurencija.
Na jei dar ir dabar kas nors prabils kad varžybų mažai lai perkūnas trenkia kur nors netoliese jo :P
Ar bandėt paskaičiuoti? Šiais metais jau buvo 10 varžybų ir iki metų pabaigos ko gero jų bus 14 :woohoo:
Na o konkurencija procesas įdomus ir pažiūrėsim kaip viskas rituliuosis toliau, bet šauliams tai bet kokiu atveju į naudą. Turėtų gerėti organizavimas, paslaugų kokybė ir kiekybė bei pratimų įdomumas ir išradingumas. Aš tik noriu pasikartoti, jei darom varžybas ir minime IPSC ar LPŠSF vardą tai būtinai laikykimės ir IPSC taisyklių - GRIEŽTAI. Nesvarbu ar tai I ar III lygis - taisyklės vienos.
Nu gal aš čia ir ne į temą :blush:


tvarkos ir saugumo niekada per daug ar ne i tema nebuna :)

kolektyvas buvo pamineta winmms programele, gal kartais zinote ar yra jos versija widows mobile aplinkai??? jei kas turit gal galima butu nusikopinti???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Oct 2008 00:18 #5576 by asas12
Replied by asas12 on topic Ats:Treniruote ir akcija
mygun2big4u rašė:

Na mano taiklioji akis ir didelis ginklas pastebi, kad Marijos žemėje prasideda konkurencija.
Na jei dar ir dabar kas nors prabils kad varžybų mažai lai perkūnas trenkia kur nors netoliese jo :P
Ar bandėt paskaičiuoti? Šiais metais jau buvo 10 varžybų ir iki metų pabaigos ko gero jų bus 14 :woohoo:
Na o konkurencija procesas įdomus ir pažiūrėsim kaip viskas rituliuosis toliau, bet šauliams tai bet kokiu atveju į naudą. Turėtų gerėti organizavimas, paslaugų kokybė ir kiekybė bei pratimų įdomumas ir išradingumas. Aš tik noriu pasikartoti, jei darom varžybas ir minime IPSC ar LPŠSF vardą tai būtinai laikykimės ir IPSC taisyklių - GRIEŽTAI. Nesvarbu ar tai I ar III lygis - taisyklės vienos.
Nu gal aš čia ir ne į temą :blush:

Sorry
as gi nevarzybas organizuoju o treniruote. Cia ta pati pratima gali kartoti kiek nori kartu ir nereikia prasyti resutu.:woohoo:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Oct 2008 23:53 #5575 by mygun2big4u
Prašau skubiai Klaipėdą perkelti arčiau Vilniaus :laugh:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz