Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Kur saudyti gyvenant Kaune?

Detaliau
2014-01-22 11:11 - 2014-01-22 11:26 #22904 nuo Egis
Replied by Egis on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?
Kaune:
1. Kauno Medžiotojų žvejų draugijos sportingo šaudykla. Didžioji 77, Kaunas (Zuikynė), darbo laikas nuo 9 iki 17 val. (Atviro tipo) kaina valandos berods 10 ar 20 lt. Šaudyt tik su savais ginklais. Kontaktas: Gintautas 8 614 1 keturi 646.
2. VI forto šaudykla (atviro tipo, bet kiek žinau buvo įrenginėjama ir uždara, tačiau ar baigta, nežinau) Kainos nežinau kokia dabar, seniau būdavo apie 20 Lt. Šaudyt su savais ginklais. Kontaktas: Genadijus 8 686 4 šeši 657.
3. L.A.D.A šaudykla, Draugystės g. 19, VDU sporto kompleksas. Įvažiavimas iš Technikos gatvės. Kainos nežinau, bet ginklų turi vietoje. Kontaktai: 8 620 3 nulis 887, 8 610 0 nulis 998
4. Elektrėnai, Rungos g. 18a. (uždara, galima iššauti su Glock pistoletu).
www.maps.lt/map/default.aspx#obj=542336|...42336,6071973&z=8000
Šaudyklos kaina apie 20 Lt valanda. Šaudmenys ir ginklas klaust vietoje.
Kontaktas: Rimas 8689 6 penki 388.

P.S. jei kas žino dar kitų, Kauno zonoje esančių šaudyklų, manau papildys.
P.S.S. Tomi, jei ilgai nepavyks rasti tai ko ieškai, pamėgint gali 2014-03-15 dieną užsiregistruoti MINI CLASSIFIER MATCH 2014 (varzybos orientuotos į pradedančiuosius), o jei biudžetas neleidžia, tai tiesiog tą dieną atvykti ir pasakyti, kad nori pamėginti glock pistoletą, manau galimybę tai padaryti surasime :)Nepažadu, kad rasim Glock 19, bet Glock 17 surasim.
Last edit: 2014-01-22 11:26 by Egis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-01-22 01:31 #22901 nuo Tomis
Sveiki, esu čia naujokas, perskaičiau pas jus daug temų forume ir tikrai radau daug naudingos info, dėkui jums ;) Norėčiau sužinoti kur galėčiau prisijungti ar kur reiktu eiti į šaudyklą kažkokia pašaudyti, ir kiek man tas malonumas kainuotu kad galėčiau šaudykloje pastoviai pašaudyti su savu ginklu? Didelis dėkui už info butu :) Pradėjau prieš savaite ieškotis pistoleto ir labai greit apsisprendžiau jog noriu GLOCK 19, persiskaičiau apie jį visko ir iš kart jis man krito į akį, tik nežinau ar gen3 ar gen4, svarstau dar. Manau geriau pasitaupyti ir geresni daiktą nusipirkti negu kažkokį pigu pistoletą, kad nereiktu gailėtis. Aišku dar neteko pašaudyti iš pačio Glock, reiktu pabandyti kaip jaustųsi rankoje, bet jaučiu kad tikrai prilips man rankai ir patiks. Ir dar įdomu butu kur galėčiau gauti išbandyti dabar pati Glock pašaudimui, ir įvertinti, aišku kad ir kaina nesikandžiotų už ši malonumą, nes dar esu magistrantas studentas ir po visu švenčių kol kas krize šiokia tokia jaučiasi, o išbandyti žiauriai noriu Glocką :lol:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz