Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Kokį gražtvinį šautuvą rinktis kad būtų universalu

Detaliau
2014-10-11 22:59 #24509 nuo rba

rba parašė: Sveiki kolegos,
Esu naujokas IPSC ir noriu paklausti gauti patarima ka manote apie šį ginklą "PAR MK3. Mano nuomone jis labai universalus , taciau mano žinios menkos šiuo klausimu. Ateityje galvoju tokį įsigyti. Klausimas ar galima toki tureti ISPC nariui?



Ačiū už Jūsų nuomone.

Su pagarba.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-10-11 22:20 #24508 nuo rba
Sveiki kolegos,
Esu naujokas IPSC ir noriu paklausti gauti patarima ka manote apie šį ginklą "PAR MK3. Mano nuomone jis labai universalus , taciau mano žinios menkos šiuo klausimu. Ateityje galvoju tokį įsigyti.


Ačiū už Jūsų nuomone.

Su pagarba.
Priedai:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-12-25 03:02 #1464 nuo Dainius
Štai įdomus HK 416 gaminiai - modernizuotas M16 variantas.





Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-12-24 15:46 #1463 nuo bulletproof
Niekas SAIGOS su SAKO TRG nelygina. Cia tiesiog nesusipratimas gavosi. As saiga rifle varzyboms paemiau, o TRG arciau prie Sanipingo stovi :) Zmogui pavadinimai uzstrigo, tiesiog abu is "S" prasideda. Palaikau nuomone kad universaliu geru daiktu nera nebuvo ir nebus. Beje del 300 m. ir A4 formato su savais taikiniais - issuki priimu, tik parodyti dar ne greit galesiu pabandyt, dalys ir optika dar neatvaziavo. Paciam idomu ar galesiu as ja priversti tiksliai musti ar ne B)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-12-24 00:48 #1455 nuo Rimondas
Universaliu sautuvu nebuna. Taciau kai kada galima derinti "ir i darba ir i soda". Bet gal nustatykim tam tikrus universalumo remus, nes pradedam lyginti Sako TRG su Saiga. Net skamba juokingai. Ir ne tik todel,kad vienas yra pusautomatinis, o kt bolt action. TRG21, kuris jau eile metu negaminams yra puikus sautuvas, dabartinei versijai (TRG22) jis nedaug dovanoja. Jei kas nors man parodys Saiga,su kuria galima prognozuojamai saudyti is 300- 400metru i A4Rifle taikini, ypac kai aplinkui 3 "savi", pripazinsu kad esu neteisus. Taciau manau, kad niekas nesigincys, jog su Saiga galima labai sekmingai dalyvauti kitokiuose renginiuose. Kad diskusija butu produktyvi reiketu kaip nors apibrezti tas uzduotis, kuris numatoma spresti su universaliu sautuvu.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-12-22 15:56 #1448 nuo bulletproof

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz