Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Soviniai Barnaul 9x19mm

Detaliau
2013-04-24 15:57 #21345 nuo Kontra
Replied by Kontra on topic Soviniai Barnaul 9x19mm
Vakar Survival parduotuveje užsipirkau Barnaul šoviniu.Ir štai kas nutiko,iš 200 šuviu du kartus užstrigo,nedastume šovinio iki lizdo.Ar galejo ši reiškini itakoti Barnaul šovinio kokybe?Prieš tai virš 500 šuviu atlikau su Magtech šoviniais,viskas vyko sklandžiai.Šaudyta buvo su G19 gen4.O gal čia tik Barnaul partija prasta papuole?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-02-18 23:04 #13364 nuo Aras
Replied by Aras on topic Re:Soviniai Barnaul 9x19mm
Apibendrinant, galiu pasakyti, kad Barnaulai puikiai tinka treniruotėms (ant jų taip ir parašyta: "тренировочные") su Glock pistoletu ventiliuojamose patalpose, bent jau aš dėl to problemų nematau....
Varžybose jų naudoti nesiruošiu.... /bangbang

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-02-17 21:10 - 2010-02-17 21:18 #13359 nuo Rolandas
Replied by Rolandas on topic Re:Soviniai Barnaul 9x19mm
barcode wrote:

tiesa sakant tikejausi kad bus koks super truper uz daug daug pinigu vienetinis egzempliorius

Ar protingas žmogus maitintų tokį daiktą Barnaul šoviniais? /naah

O jei apie mane saudau cz 75 sp01 ir juo visishkai patenkintas.

O jei apie mane, aš šaudau paprastu senuku CZ 75 (be jokių SP) ir esu juo visiškai patenkintas /gimme5

Kas liecia parako sudozavimo neprecizishkuma manau padarysim eksperimenta isardysim koki 10 soviniu ir pasversim kiek jo ten yra kiekvienam soviny ir bus aisku.
(Blemba prisizadejau tai dabar pas kazka reiks eiti ir prasyti kad svarstyklem leistu pasinaudoti ir kas mane tempe uz liezuvio?)

/popcorn
Last edit: 2010-02-17 21:18 by Rolandas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-02-17 21:00 #13358 nuo barcode
Replied by barcode on topic Re:Soviniai Barnaul 9x19mm
to Indenas niekas ant taves ir nevaro taigi, perziurek postus ar kazkas bent puse zodzio blogai apie tavo cz ka nors pasake? paprasciausiai kazkaip idomiai skliausteliuose pasirode citata "per daug geras ginklas kad strigtu" skamba siek tiek pagyruniskai ir provokuojanciai (tiesa sakant tikejausi kad bus koks super truper uz daug daug pinigu vienetinis egzempliorius).

O jei apie mane saudau cz 75 sp01 ir juo visishkai patenkintas.


Kas liecia parako sudozavimo neprecizishkuma manau padarysim eksperimenta isardysim koki 10 soviniu ir pasversim kiek jo ten yra kiekvienam soviny ir bus aisku.
(Blemba prisizadejau tai dabar pas kazka reiks eiti ir prasyti kad svarstyklem leistu pasinaudoti ir kas mane tempe uz liezuvio?)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-02-17 20:23 - 2010-02-17 20:24 #13357 nuo Aras
Replied by Aras on topic Re:Soviniai Barnaul 9x19mm
Gerai prižiūrint, visi ginklai gerai veikia, CZ irgi buvo savo laiku geriausias, tai buvo prieš 35 metus, ne veltui jį kopijavo tokios firmos, kaip IMI, Tanfoglio, Salsirmaz, ITM, Sphinx, Norinco, Springfield.
Bet : - /reload
Po 5 metų pasirodė Glock , ir dabar 65% JAV teisėsauginkų naudoja šį ginklą.
O priežastis labai paprasta - jei Glock-o neprižiūrėsi, tai vistiek nieko neatsitiks, tačiau jei CZ neprižiūrėsi - labai didelė tikimybė, kad atsitiks....
Didelis privalumas, kad Glock labai lengva gaut dalių ir įvairių priedų, ko nėr pas kitus.
Bet, be abejo, CZ yra rimtas ginklas rimtam žmogui. /capone
Last edit: 2010-02-17 20:24 by Aras.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-02-17 20:01 - 2010-02-17 20:03 #13356 nuo indėnas
Replied by indėnas on topic Re:Soviniai Barnaul 9x19mm
Varykit varykit /bootyshake , nesakau kad CZ yra geriausias, bet tikrai ir ne blogiausias, o tas glockas tai irgi nera stebuklingas ginklas, cia gal kokia nauja religija susikure - "glockininkai" /bowdown , apart jo nieko daugiau nemato /yikes . Buvau LGF ne taip jau senai, ten vienas vyrukas pirko glock, prisiklauses visokiu istoriju, kad tas ginklas vos ne stebuklinga lazdele ir pan., tai kai jam LGF darbuotojas pasiule tepaliuko ginklui nusipirkti, tas atkirto kad jokio tepalo jam nereikia- juk matai tas ginklas ir taip saudo ir valyt nereikia ( jam taip kazkas pabure, gal irgi is jusu religijos)!!!! tai pardavejas pasiule niekam to daugiau nesakyt, nes gali likt nesuprastas. Zodziu norejau pasakyt, kad nesvarbu ka tu ten turi, svarbu moket su juo elgtis reikia. man taip atrodo.
ka gali zinot gal ir man kada pasvies pas glockininkus prisirasyt /rolleyes , kol kas dziaugiuos ir CZ!!!!!!!!!!! /bangbang /banana
Last edit: 2010-02-17 20:03 by indėnas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz