Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Dillon priedai

Detaliau
2021-02-09 16:03 - 2021-02-09 17:12 #36908 nuo Lehmen
Replied by Lehmen on topic Dillon priedai
Tarpkitko, del Buller Feederio is DAA. Labai geras daiktas, bet kai pastaciau, visa lekste gavosi zalvario dulkese (nuotrauka prideta). Priezastis tapo aiski kai pakisau ju powder funnel po mikroskopa (nuotrauka irgi pridedu). Parasiau Kirshui, ilgai susirasinejiom, pripazino jis kad nepoliruoja jie tu funneliu (skirtingai nuo Dillon), tipa ir taip yra gerai. Taigi, jeigu kas turi ir erzino tos dulkes, reikia paciam funneli supolirot. Bet atsargiai, jeigu per daug nuimti, jis jau nebeveiks. Bet jeigu gerai padaryt, viskas gerai. Mano nuotraukai is pirmo pranesimo temoje matosi, kad pas mane dabar lekste yra svari.
Priedai:
Last edit: 2021-02-09 17:12 by Lehmen.
The following user(s) said Thank You: daiskauda

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2021-02-09 15:56 - 2021-02-09 16:56 #36907 nuo Lehmen
Dillon priedai was created by Lehmen
Sveiki visi.
Dilonai yra labai geri presai, bet nera tobuli. Pas mane amzina problema buvo, kulkos pasodintos po bullet fiderio kartais isskrysdavo kada lekste sukesi. Ne daznai, 1-2 per per simta, bet vistiek. Atspasdino man pazistomas su 3D printeriu stai tokios detales, ir viskas! Lekste sukasi, tuteles nejuda, niekas neiskrenta. As pats nespauzdinau sio daikto, taigi neparduodu nieko. Bet 3D printeriai dabar nera naujena, kas nores, manau kad gales rasti kur pagamint. Kaip tai atrodo, nuotrauka prisegiu.
Priedai:
Last edit: 2021-02-09 16:56 by Lehmen.
The following user(s) said Thank You: daiskauda

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz