Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

4th Generation Glock

Detaliau
2014-02-28 15:18 - 2014-02-28 15:22 #23177 nuo mrgool
Replied by mrgool on topic 4th Generation Glock
Ar pas mus galima rasti G26G4 su tokia rankena (dešinėje pusėje)? LGF sako "nėra"...

https://drive.google.com/file/d/0B1gPwAbt1SHpX05FdW9WLUZQNHc/edit?usp=sharing
Last edit: 2014-02-28 15:22 by mrgool.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-11-12 11:24 #22243 nuo Lehmen
Replied by Lehmen on topic 4th Generation Glock

ramas123 parašė: Man keista kaip tau tiko ta atatrankos spyruokle nuo Gen 3? Visai skirtingos skyles spynoje padarytos spyruokles guide rodui Gen 4 versijoje. Nebent naudojai negamyklini guide roda ir uzmovei ant jo spyruokle.

Zieda reikia pastatyti, ir tiks. Va tokia:
www.amazon.com/New-ILMG-Glock-Guide-Adapter/dp/B006O2RXQC

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-11-11 12:19 #22238 nuo ramas123
Replied by ramas123 on topic 4th Generation Glock

g17 parašė: Viena dalyką pakeiciau - tai įdėjau Gen3 atatrankos spiruokle su guide rod (nežinau kaip lietuviskai)

Man keista kaip tau tiko ta atatrankos spyruokle nuo Gen 3? Visai skirtingos skyles spynoje padarytos spyruokles guide rodui Gen 4 versijoje. Nebent naudojai negamyklini guide roda ir uzmovei ant jo spyruokle.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-11-10 10:57 - 2013-11-10 13:33 #22237 nuo Magnus DUX
Replied by Magnus DUX on topic 4th Generation Glock

Tankystas parašė: Man irgi. Gen3 :D Matyt vistik tiesa, kad tobulo patobulinti neįmanoma ir nereikia bandyti :)


Man Gen4 tai labai didelis pagerinimas nuo Gen3. Nebereikia nieko klijuoti ant rankenos ir sumažintas rankenos storis daug pastogesnis tiems kas neturi meškos letenu.
Viena dalyką pakeiciau - tai įdėjau Gen3 atatrankos spiruokle su guide rod (nežinau kaip lietuviskai)

Prikeliant sena tema kokį tepala kas naudoja- aš jau 13m visu savo ginklu spynoms tepu tik shita:
www.midwayusa.com/product/924009/pro-sho...e-lubricant-1-oz-jar

Niekad neturėjau jokių problemu
Last edit: 2013-11-10 13:33 by Magnus DUX.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-11-07 22:15 - 2013-11-07 22:16 #22231 nuo Tankystas
Replied by Tankystas on topic 4th Generation Glock
Man irgi. Gen3 :D Matyt vistik tiesa, kad tobulo patobulinti neįmanoma ir nereikia bandyti :)
Last edit: 2013-11-07 22:16 by Tankystas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-11-07 20:49 #22230 nuo ramas123
Replied by ramas123 on topic 4th Generation Glock
Nu Egidijus biski per daug ziaurus savo vertinime, bet...
Pasaulyje yra daug shudinu ginklu gamintoju, kurie stengiasi uzdirbti kuo daugiau is detaliu keitimu kuo didesne kaina, galeciau pamineti net keleta labai populiariu is cia naudojamu Lietuvoj :) Nors jie ir apsimeta labai specifiniais gamintojasi, skirtais IPSC sportui. :)
Bet tai negalioja GLOCK ginklu gamintojui, kuris iesko problemos sprendimo ir dar labiau patobulina savo ginklus, kad jie paprasciausiai veiktu. Todel ir praso atsiusti luzusia detale, bei keicia viska nemokamai.
GLOCK biznis-puikiai veikiantis ginklas bet kokiomis salygomis, laikantis gamintojo nurodytu standartu, o ne smulkios daetales keitimas, kurios kainuoja 20-30 EUR. Si verslo strategija geriausiai iliustruota GLOCK gamintojo tiekiamu ginklu skaiciumi ivairioms strukturoms pasaulyje, kokybe ir geriausiu naudojimo indeksu tarp vartotoju.
Be to pats, kai susiduriau su strigimo problema, ja nurodziau GLOCK ginklininkui, jis is karto zinojo mano problema, pakeite detale ir dar dave 5 papildomai jeigu kam prireriktu pakeisti nemokamai, nors vieneto kaina apie 3 USD :) Todel ne visada ir apsimokama moketi tuos 3 USD kazkam, reikia tik paklausti atstovu.
Be to, manau, kad tikrai bandysim pasikviesti dar ne viena kart GLOCK atstovus, kurie papasakos apie siuos ginklus, bet ir suteiks nemokamas konsultacijas.
Be to, labai malonu, kad uz musu komandos nugaros stovi tokie zmones kaip Andzelika, kuri nenusispjauna i isakyta prblema, bet bando ja ispresti ir surasti tinkama sprendima. Saunuole!
Aisku sis postas daug kam nuskambes kaip reklama, bet as, asmeniskai, esu labai patenkintas GLOCK ginklo galimybem ir kokybe. Pats geriausias ginklas MAN!

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz