- Reklaminis skydelis išsaugotas
- Kategorija: 2017 varžybos
5.11 BALTIC CHALLENGE 2017
IPSC LEVEL III HANDGUN MATCH 2017-05-06
REGISTRACIJA stages.pdf |
REZULTATAI |
RĖMĖJAI / SPONSORS | ||||
INFORMACIJA / INFORMATION | |
Data |
2017-05-06 |
Laikas Time |
Registracija šaudykloje 2017-05-06 , 8:00 val. FOR ORGANIZERS AND RANGE OFFICERS ONLY / TIK ORGANIZATORIAMS IR TEISĖJAMS Registration at the shooting range 2017-05-06 ,8:00 AM |
Kvietimas | |
Organizatorius Organizers |
LPŠSF ir VšĮ "Arminedas'' PSSFL and VšĮ "Arminedas" |
Vieta Place |
Kaunas district Karmelava, Pelainiai Shooting range of Public safety service |
Kontaktai Contacts |
Vitalijus Grinčenko +370 635 82436 |
Varžybų direktorius Match director |
Vitalijus Grinčenko +370 635 82436 ( Dėl sąskaitų kreiptis į Mindaugą Grigaitį tel. +370 699 73322 |
Varžybų teisėjas Range Masterr |
Linas Karosas |
Statistikos teisėjas Stats officer |
Vaidas Sabaliauskas +370 687 51200 |
Pratimų skaičius Stages |
14 |
Šovinių kiekis Shots |
247 (Šaudykloje draudžiama rinkti šovinių tūteles) |
Dalyvių skaičius Main Match Competitors |
90 |
Registracijos mokestis Start fee |
60 Eur |
Grupės Squads |
Pagal registracijos duomenis By registration data |
Taisyklės, baudos Penalties |
Pagal paskutinę IPSC pistoletų taisyklių redakciją |
Saugumo sąlygos Safety |
Šaudykloje dalyviams ir žiūrovams būtini apsauginiai akiniai ir ausinės. All must wear safety glases and ear protection |
Divizionai Divisions |
Open, Production, Standard, Classic Single Stack , Revolver (Standard) |
Kategorijos Categories |
Regular, Lady, Junior, Senior, Super Senior |
Apdovanojimai Awards |
Visų divizionų ir kategorijų 1-3 vietos medaliai ir diplomai,taurės. All divisions and categories 1-3 places medals and diplomas,cup. |
KOMANDOS / TEAMS | ||
PRODUCTION | STANDARD | OPEN |
TEAM GLOCK LTU Veceslav Cigrin Denis Grinevic |
Team LPSC J.Dzeidzjule E.Kaufmanis P.Makrecky S.Sheiko |
|
Vilnius Shooting range Linas Karosas Laurius Velicko Juras Lauriusas Ramunas Sventickas |
||
Girls&D Valiantsina Charnabai Polina Kuchinskaya Marina Furman Dmitry Sidorkin |
||
Team" Volkodavy" Aliaksei Kurnosau Yury Sukhovey Andrei Znuk Alexey Chekhovich |
|
|
Baltic Shooting Center Edmundas Salna Arvydas Bivilis Egidijus Palaima |
||
FREE RAIDERS Saulius Paskacimas Egidijus Misevicius Vladas Klicmanas Dalius Rimeisis |
||
GRAFIKAS / SCHEDULE | |||||||||||||
MAIN MATCH 2017-05-06 | |||||||||||||
9:00 | 9:45 | 10:30 | 11:15 | 12:00 | 12:45 | 13:30 | 14:00 | 14:40 | 15:20 | 16:00 | 16:40 | 17:20 | |
1sq | 1 | 2 | 5 | 6 | 7 | 10 | Lunch | 3 | 4 | 8 | 9 | 11 | 12 |
2sq | 2 | 5 | 6 | 7 | 10 | 1 | Lunch |
4 | 8 | 9 | 11 | 12 | 3 |
3sq | 5 | 6 | 7 | 10 | 1 | 2 | Lunch |
8 | 9 | 11 | 12 | 3 | 4 |
4sq | 6 | 7 | 10 | 1 | 2 | 5 | Lunch |
9 | 11 | 12 | 3 | 4 | 8 |
5sq | 7 | 10 | 1 | 2 | 5 | 6 | Lunch |
11 | 12 | 3 | 4 | 8 | 9 |
6 sq | 10 | 1 | 2 | 5 | 6 | 7 | Lunch |
12 | 3 | 4 | 8 | 9 | 11 |
VIETA / PLACE |
Kauno r. Karmėlavos apylinkė, Pelainių km. Viešojo saugumo tarnybos Kauno dalinio šaudykla GPS N54° 57' 44" E24° 00' 31" (54.962316,24.008517) |
VIEŠBUČIAI / MATCH HOTEL | ||
Specialios kainos ir kodai registracijos patvirtinimo laiške Специальные цены и Promotional code в письме, которое вы получили при регистрации Special rates and Promotional code in the letter that you received during registration |
||
HOTEL Park Inn Radisson Kaunas Specialios kainos ir kodai registracijos patvirtinimo laiške Специальные цены и Promotional code в письме, которое вы получили при регистрации Special rates and Promotional code in the letter that you received during registration |
OFFICIALS / TEISĖJAI | ||
No. | Name | |
1. | Linas Karosas | RM |
2. | Vitalijus Grinčenko | MD |
3. | Yury Petrov | RO |
4. | Dina Gancharova | RO |
5. | Saulius Umbrusevičius | RO |
6. | Ashot | RO |
7. | Alena Yafremova |
RO |
8. |
Romualdas Ručinskas |
RO |
9. | Juras Laurišas | RO |
10. | Igor Lazaridi | RO |
11. | Aliona Pahuda | RO |
12. | Rolandas Nakrošius | RO |
13. | Saulius Astrauskas | RO |
14. | Jonas Jachimavičius | RO |
15. | Ramunas Binkevičius | RO |
16. | Andrei Šildejev | RO |
17. | Inga Šidejevaite | RO |
18. | Viktor Suzdalcev | RO |
19. | Miroslav Nedvecki | RO |
20. | RO | |
21. | ||
22. | ||
23. | ||
24. | ||
35. | ||
26. | ||
27. |