Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

LPŠSF nariai : Mokesčiai

Detaliau
2024-06-25 14:00 #38774 nuo DonatasR
Replied by DonatasR on topic LPŠSF nariai : Mokesčiai
Sveiki, ačiū už pastebėjimą. Išties LPŠSF tinklapyje yra nemažai netikslumų ir visa tai įtakoja pačio tinklapio trūkumai, kuomet dažnu atveju sudėtinga jame patalpinti aktualią informaciją. Svarbu tai, kad svetainės atnaujinimo/pertvarkymo darbai vyksta, tad tikimės greitu metu turėti atnaujintą bei sklandžiai veikiančią mokėjimų ir jų administravimo sistemą, kuri taip pat palengvins pradelstų mokėjimų valdymą. Mums labai svarbu gauti federacijos narių pastabas, tokiu būdu galime susidėlioti sprendžiamų klausimų prioritetus.
The following user(s) said Thank You: AleksT

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2024-06-21 19:23 #38773 nuo AleksT
Replied by AleksT on topic LPŠSF nariai : Mokesčiai
Na kol kas atrodo kad tokia situacija kaip lentelėje ir dar blogai kad daug kas nežino kad mokestis nuo 2024 60eur o ne 40eur dėl to žmones sumokėjo automatu ir kabo pas jos skola 20eur

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2024-06-21 15:45 #38772 nuo AleksT
Replied by AleksT on topic LPŠSF nariai : Mokesčiai
Labas 🤝 , gerai jai taip 😁 Tada reikia ja uzdaryti gal

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2024-06-21 15:32 #38771 nuo MKaz
Replied by MKaz on topic LPŠSF nariai : Mokesčiai
Man atrodo, kad ta lentelė tiesiog nėra atnaujinama.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2024-06-21 14:15 - 2024-06-21 14:18 #38770 nuo AleksT
Laba diena visiems,turiu klausima. Pirma atsiprašau pamiršau sumokėti nario mokesti uz 2024 bet tikrai labai padėtu jai aš ir kiti nariai gautu  pranešima nes natūralu kad nespecialiai galima apie tai pamiršti. Pvz as klube nesumokėjau man atėjo sms kad laikas sumokėti ir viskas buvo sumokėta laiku.Dabar sekantis klausimas ar kas nors kontroliuoja mokėjimus? Kaip rodo google sheet "LPŠSF nariai : Mokesčiai" tai man pasidarė baisu :( manau daug kas kaip ir as tikrai pamiršo sumokėti nes čia ne tie žmones kurie šiaip galėjo sau leisti nemokėti. Bendra skola dabar yra 46040eur (minus 60eur as sumokėjau) Man atrodo kad tai didele suma! Kodel taip leidzia daryti sistema? Ar mums nereikia tu pinigu?  (nebent mes taupome tos pinigus kad savo šaudykla nusipirkti :) (sorry bet geras joke i tema gaunasi)
 Gerb. AleksandrSvetainėje www.ipsc.lt sumokėjote:60,00 EUR Sistema dirba , pora paspaudimu ir sumokėta bet be priminimo ir kontroles čia yra niekas.

Pažiūrėkite ar Jus tame sąraše gal irgi pamiršote sumokėti . O tarybai: atkreipkite dėmesį i šita problema nes jau ne pirmi metai tesėsi
Last edit: 2024-06-21 14:18 by AleksT.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz