Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

2013 m. Lietuvos nacionalinė lyga

Detaliau
2013-12-17 14:42 #22613 nuo MKaz
Vaidai:
www.ipscmatches.org/ehc2013/wp-content/b...les/2012/10/team.pdf

mygun2big4u parašė: Esu už tai, kad būtų komandinės kovos, bet atkreipkite dėmesį, kad po Europos ir Pasaulio čempionatų nė su žiburiu niekur nerasi komandinės įskaitos ir nugalėtojų, nors starto mokestis baisinis.
Tarp kitko Linai - užvesk šią diskusiją tarp regiono direktorių, kad po EHC ir po WS būtų skelbiama ir komandinė įskaita.
O gal aš tik vienas nerandu?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-12-17 14:13 #22612 nuo Alonas
OK, papildau savo siulyma 4 punktu:

1. Jei kitamet bus 6 Level III varzybos, i galutine iskaita traukti keturiu geriausiu rezultatus;
2. Skaiciuoti ne taskus, bet surinktus procentus;
3. Jei kazkurie sauliai surinks vienoda procentu skaiciu, prioritetu laikyti Lithuania Open varzybu rezultatus.
4. Skaiciojant NACIONALINI reitinga is varzybu rezultatu eliminuojami ne LTU regiono sauliai.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-12-17 14:10 - 2013-12-17 14:12 #22611 nuo MKaz
Pagal tai ka Vaidas pasake, aisku yra kita puse, kad tie mano mineti "10%" (TIK) ir bus sudominti "ZAISTI" su varzybomis.
Tai kaip ir Praktiskai bendras vaizdas bei dalyvavimas nedaug nukencia :)

Alonai, visad stengiuos kitiems % sugadint :) :) :)
Last edit: 2013-12-17 14:12 by MKaz.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-12-17 14:10 #22610 nuo Alonas

MKaz parašė: Alonai tokiu atveju neapsimoka vaziuoti i varzybas kur atvaziuoja geri sauliai.. Nes susigadinsi procenta.


Mariau, o tu saudyk taip, kad procentas butu sugadintas jiems, o ne tau :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-12-17 14:06 #22609 nuo mygun2big4u
Keičiu savo ankstenę nuomonę ir sakau, kad man visai patinka skaičiavimas pagal procentus iš keleto varžybų.
Toks skaičiavimas atspindi ne aktyviausius bet geriausius šaulius.
Teoriškai tai gali neigiamai įtakoti dalyvių aktyvumui, bet praktiškai jokios įtakos neturės.
Dabar imant trijų varžybų rezultatus maždaug optimalus rezultatas gavosi pagal šaulių stiprumą (na tik neįsižeiskite, jei ką nužeminau)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-12-17 14:01 - 2013-12-17 14:06 #22608 nuo MKaz
Buna Egi, tik jie vistiek privalo dalyvauti visose varzybose, priesingu atveju buna taikomos sankcijos :)
Nu nezinau, kazkaip man atrodo, kad zmoniu, kuriems yra idomus Nacionalines Lygos pakeitimai yra labai ir labai nedaug (cia tik mano nuomone).
Atsizvelgiant i tai, as 101% palaikyciau Lino issakyta nuomone. t.y tai, ka pats bandau kelias dienas paaiskint :)


Kartojuos :)
Vaidai, pagal toki skaiciavima LTO praranda Lietuvos Reprezentaciniu varzybu statusa, bei Svarba, nes pagal dabartini skaiciavima, LTO yra vienos pagrindiniu varzybu, nes galima uzdirbti daugiausiai tasku.

Ir dar karta Kartojuos :)
Suinteresuotumas tuo ka mes diskutuojame yra gal 10% IPSC nariu (mano nuomone)? Ir tai GAL. Tai gal tam "10%" ir palikime Profesionalu poziuri, atsidavima ir tikslus.
Last edit: 2013-12-17 14:06 by MKaz.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz